Twitter Lite

Twitter Lite

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0.0-0005-9
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu0.50 MB
ÜreticiTwitter
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi18 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (0.50 MB) Android indir

Twitter Lite Resmi Hızlı Twitter Sosyal Ağ Ugyulaması

Twitter Lite indir, Android mobil cep telefonları için aktif olarak kullanılan Twitter uygulaması gibi klasik ücretsiz sosyal ağ uygulamasıdır. Twitter Lite apk sosyal ağ uygulaması Twitter’dan farkı ise internet verilerinizle ilgilidir. Twitter Lite ile klasik Twitter kullanımından ayrılmayarak daha veri tüketimi ile daha az internet harcayarak daha hızlı bir gezinti yapabilirsiniz. Özellikle internet kullanımı sınırlı olanlar, internet paketleri küçük olanlar Twitter Lite uygulamasını tercih edebilirler.

Twitter Lite Nedir?

İsminin yanına Lite eklenmiş olsa da uygulamanın klasik Twitter uygulamasından görsel anlamda ve işleyiş anlamında bir farkı yoktur.  uygulamasının hafiflemiş hali olduğu söylenebilir. Klasik Twitter uygulamasında tüm özellikler yine kullanılır durumda. Yani Twitter Lite kullanarak herhangi bir Twitter özelliğinden geri kalmış sayılmazsınız.

Twitter Lite Nasıl Kullanılır?

Twitter Lite uygulamasını Android cihazınıza indirdikten sonra uygulamanın ikonuna tıklayarak hızlıca giriş yapabilirsiniz. Twitter uygulamasına giriş yaptığınız bilgilerle, oturumunuzu açmanız gerekecek. Bu aşamadan sonra uygulamanın görünüşü ve içeriğinin klasik Twitter uygulamasından farklı olmadığından kullanırken sıkıntı yaşamanız imkansız. Uygulamanın boyutu 3 MB’ın altında olduğundan cihazınızda durmasının size bir zararı yok.

Twitter Lite Uygulamasını Özellikleri

Twitter Lite’de normal Twitter uygulamasında olduğu gibi zaman akışını, mesajlarınızı, kendinize ait profil bilgilerinizi, keşfet sekmesini, gelen bildirimleri rahatlıkla görebilirsiniz. Uygulama içinde veri koruma modunu açarsanız; görseller ve videolar ilk etapta açılmaz ve sadece istediğiniz fotoğrafları ve videoları görebilirsiniz. Böylece internet veri kullanımını en aza indirerek Twitter’da gezinme şansınızı kullanabilirsiniz.

41 kez indirildi

Benzer Programlar

 • WhatsAround WhatsAround
  İngilizceÜcretsiz53M
 • Tumblr Tumblr
  TürkçeÜcretsiz160.1 MB
 • Tamago Tamago
  ingilizceÜcretsiz94.1 MB
 • Qavun Qavun
  TürkçeÜcretsiz920k
 • Twitter Lite HAKKINDA YORUM YAZIN