Twitter Apk

Twitter Apk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm7.89
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu30.1 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 ay önce
Güncelleme Tarihi8 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (30.1 MB) Android indir APK indir

Twitter Resmi Sosyal Medya Uygulaması

Twitter Apk indir, Twitter en popüler sosyal ağ uygulamaları arasından en resmi sosyal medya uygulamadır. Twitter çok kullanılan ve tüm dünyada yaygın olan Twitter Apk, farklı birçok platformda kullanılabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Twitter Apk‘yi Android işletim sistemli cihazlarınıza indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama kullanımı son derece basittir. Twitter Apk yayınlandığı günden bu yana birçok değişiklik yaşamıştır ve sürekli güncellenmiştir.

Twitter Apk Özellikleri

Twitter kullanımı basit, tüm dünyayla etkileşime imkan veren bir sosyal ağ uygulamasıdır. 140 karakter içerik paylaşma özelliğiyle gündemden uzun süre inmeyen Twitter, karakter sınırlamasını 280’e çıkarmıştır. Twitter’da fotoğraf, video ve metin paylaşımı mümkündür ama özellikle metin paylaşımı daha çok tercih edilmektedir. Uygulama içinde Retweet özelliği bulunmaktadır. Böylece paylaşılan bir gönderiyi Retweet yaparak siz de paylaşabilirsiniz. Paylaşımlara yorum yapabilir, beğeni bırakabilirsiniz. Twitter Apk’de arkadaşlarınızı ya da diğer sayfaları takip ederek ana sayfanızı oluşturabilirsiniz. Uygulama içinde tüm dünyada veya Türkiye’de TT olan yani Trend Topic olarak popüler olan konuları görebilir; bunlara tıklayarak konular hakkındaki tweetleri görebilirsiniz. Twitter Apk’yi Türkçe olarak kullanabilme şansına sahipsiniz.

Twitter Apk Nasıl Kullanılır?

Twitter Apk Play Store üzerinden Android işletim sistemli cihazlara kolaylıkla indirilebilir. Ücretsiz olarak indirilebilen uygulama cihazınızda fazla yer kaplamaz. Uygulamayı kullanabilmeniz için üye olmanız ve üye girişi yapmanız gerekmektedir. Tweet paylaşabilmeniz, insanları takip edebilmeniz için üye girişi yapmanız zorunludur.

    Benzer Programlar

  • Quora Quora
    İngilizceÜcretsiz7,3M
  • Happn indir Happn indir
    TürkçeÜcretsiz3.40 MB