YouNow

YouNow

Versiyon/Sürüm15.1.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu85M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi7 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (85M) iOS indir Android indir

YouNow Apk Android Canlı Yayın İzleme ve Görüntülü Sohbet

YouNow Apk indir, Android mobil cihazlara YouNow indirip canlı yayın izleme, görüntülü sohbet ve canlı yayın videoları paylaşabileceğiniz canlı yayın yapma uygulamasıdır.

YouNow apk, canlı yayından keyif alan kullanıcılar için ideal bir uygulamadır. Gün içerisinde yaşadıklarınızı anlatmak, fikirlerinizi topluma sunmak birbirinden farklı içeriklerle videolar hazırlamak isterseniz bu uygulamayı kullanabilme şansınız bulunmaktadır. Uygulamanın özellikle gençler arasında sıkça tercih edildiği beraberinde sosyal medya platformlarında sık sık gündeme geldiği de görülmektedir. Sizin de iyi bir video paylaşma uygulaması arayışınız varsa YouNow apk tam size göre bir uygulamadır.

YouNow Apk İndir

YouNow canlı yayın izle Android apk uygulamasını indirmek için cihazınızın android işletim sistemine sahip olması gerekmektedir. Android cihazlarda sorunsuz şekilde çalışabilen bu uygulama ile dilediğiniz an bu uygulamayı çalıştırabilirsiniz.

Öncelikle mobil marketinizde bulabileceğiniz YouNow Android Apk indir dedikten sonra inecektir. Aç dedikten sonraysa uygulamayı sorunsuz şekilde çalıştırmaya başlamanız mümkündür. Arkasından video çekmek hem zahmetsiz hem de son derece keyif verici bir hal alacaktır.

YouNow Apk Özellikler

YouNow nedir sorusunu soran pek çok kişiye sorunsuz video uygulaması demek mümkündür. Uygulama birçok kişiye ulaşmanıza yardımcı olan özel bir platformdur. Dikkat çeken özelliği ise uygulamada video hazırlayıp paylaştığınız zaman izleyicilerin kalite yorumunda bulunmasıdır. Aldığınız yorumlar neticesinde olumsuz yorumların fazla olması söz konusu olursa videonuzun kapatılması kararı verilmektedir. Bu bakımdan her açıdan iyi videolar çekmeniz, kaliteli videolar paylaşmanız çok büyük önem taşımaktadır.

Uygulamada diğer yayıncıların videolarını görme, oylamalara katılma, sohbet etme fırsatları da sizleri beklemektedir.

    Benzer Programlar

  • Quora Quora
    İngilizceÜcretsiz7,3M
  • Happn indir Happn indir
    TürkçeÜcretsiz3.40 MB