IMVU: 3D Avatar Sanal Oyun

IMVU: 3D Avatar Sanal Oyun

Versiyon/Sürüm6.3.1.6
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu47M
ÜreticiIMVU, Inc.
İşletim SistemiAndroid 6.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi15 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

IMVU: Arkadaşlar ve Sohbet Odaları Uygulaması

IMVU: 3D Avatar Sanal Oyun APK indir, 3D gerçek karakterlerin bulunduğu IMVU: arkadaşlar ve sohbet odaları bulunan sosyal ağ uygulamasıdır.

IMVU: 3D Avatar Sanal Oyun, sanal dünya oluşturma gerçeği ile karşı karşıya kaldığınız uygulamalardandır. Sıra dışı oyunlardan keyif alıyorsanız, IMVU: 3D Avatar Sanal Oyun ile sıkılmadan zaman geçirebilirsiniz. 3 boyutlu avatar karakterler oluşturduğunuz oyunda yeni insanlarla tanışma, sohbet etme hizmeti de alabilirsiniz.

IMVU: 3D Avatar Sanal Oyunu

IMVU: 3D Avatar Sanal Oyun, sanal dünyanın simülasyon oyunu olarak tanımlanabilir. Yalnızca oyun değil aynı zamanda sohbet uygulaması olarak da kabul edilir. Herhangi bir yaşam simülasyonunun ötesinde yeni tanışıklıklar, arkadaşlıklar için de tercih edilir. Kendinize ait bir karakter oluşturup yeni, sanal bir dünya kurma şansı tanır.

Özelleştirilebilir özelliklere sahip olan IMVU: 3D Avatar Sanal Oyun, binlerce kişi tarafından kullanılır.

IMVU: 3D Avatar Sanal Oyun Nasıl Kullanılır?

Android uygulamalar arasında en ilgi çekici olanlar 3D tabanlılardır. Yeni bir dünya yaratma, artırılmış gerçeklik ile gerçeküstü dünyaya dâhil olma durumu söz konusudur.

IMVU: 3D Avatar Sanal Oyun Android APK uygulamasında, hayatınızı seçip arkasından karakteri şekillendirirsiniz. Kendi tasarladığınız görünüş ve kıyafetler hazır olduktan sonra kaydedip işlemi tamamlarsınız. Sonrasında dilerseniz sohbet salonuna girerek dünyanın her yerinden katılan oyuncularla sohbet edebilirsiniz.

IMVU: 3D Avatar Sanal Oyun APK indir

IMVU sanal sohbet odaları ve 3D avatarları yer aldığı sosyal ağ uygulamasında kendi avatarını oluşturup oyuna başlıyorsunuz. IMVU: 3D Avatar Sanal Oyun APK indirip Android telefon ve tabletlerinizde en geniş 3D dünyasına, oyununa ve sosyal medya deneyimine ulaşın.

Şart ve Koşullar bölümünü burada görebilirsin:
https://secure.imvu.com/catalog/info/tos_embed.php


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Quora Quora
    İngilizceÜcretsiz7,3M
  • Happn indir Happn indir
    TürkçeÜcretsiz3.40 MB
  • IMVU: 3D Avatar Sanal Oyun HAKKINDA YORUM YAZIN