Happn indir

Happn indir

Versiyon/Sürüm1.6
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu3.40 MB
Üreticihappn
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi17 Haziran 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (3.40 MB) Android indir

Android Mobil Yakın çevreden Arkadaşlık Kurma Happn Uygulaması

Happn indir, arkadaşlık kurabileceğiniz ideal android uygulama ile seviyeli size uygun arkadaşlıklar kurmanıza yardımcı olacak uygulamadır. Happn uygulamayı indirip kullanmaya başladığınızda o an etrafınızda olan kişilerle iletişim kurmanız, tanışmanız ve sohbet etmeniz mümkün olmaktadır. Basit bir işleyiş tarzına sahip olan arkadaşlık uygulaması farklı bir konsepte sahiptir.

Konum üzerinden çalışan Happn indirdikten sonra sizin bulunduğunuz konumda yer alan diğer Happn kullanıcılarını tespit etmektedir. Tespit sonrasında size haber vermekte ve hoşlanıp hoşlanmadığınızı sormaktadır. Hoşlandığınızı dile getirirseniz eşleşme bildirimi vermekte ve karşınızdaki kişiyle tanışmanızı sağlamaktadır. Birçok kişinin kullandığı uygulamanın iki tarafta da kullanılıyor olması gerekmektedir.

Happn İndir

Happn android giriş için önce uygulama marketinizden indirmeniz gerekmektedir. Android işletimli cihazlarda kullanılabilen uygulama Google Play Store ya da alternatif mobil uygulama marketinden indirilebilmektedir. Birkaç dakika indikten hemen sonra uygulamanın açılması ve giriş yapılması mümkündür.

Giriş yaptıktan sonra uygulamayı aktif şekilde kullanabilir, sizin gibi kullanıcı olan birçok kişiyle yakınlık kurabilirsiniz. Eğlenceli bir teması bulunan uygulamanın diğer yandan basit arayüzü ile her yaşa hitap ettiği de görülmektedir.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • IMVU: 3D Avatar Sanal Oyun IMVU: 3D Avatar Sanal Oyun
    TürkçeÜcretsiz47M
  • Quora Quora
    İngilizceÜcretsiz7,3M
  • Happn indir HAKKINDA YORUM YAZIN