Twisty Tube

Twisty Tube

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm
Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi28 Eylül 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir () iOS indir

İpad iphone Eğlenceli Oyun

Twisty Tube iphone indir, cep telefonunuzda eğlenceli bir oyun olsun isterseniz tercih edebileceğiniz en kapsamlı uygulamalardan bir tanesidir. İos işletimli cep telefonlarına indirilebilen oyun son derece keyif vericidir. Bununla birlikte ios işletimli iPad tabletlerde de kullanılabildiği görülmektedir. Uygulamanın son derece eğlenceli ve heyecanlı olması, büyük küçük herkes tarafından indirilmesini sağlamaktadır.

Basit bir arayüze sahip olan Twisty Tube herkesçe anlaşılabilecek kadar açıktır. Bu sayede oyunu indirdikten hemen sonra oynayabilir, dilediğiniz gibi düzenleme yapabilirsiniz. Uygulamanın özellikle sade bir menüden oluşması işlerinizi kolaylaştıracaktır.

Twisty Tube

Twisty Tube oyun uygulaması bir girdabın içerisinden gelen kutucuklar üzerinde top sektirmeyi hedeflemektedir. Topu düşürmeden sonsuz girdap içinde ilerleyebildiğiniz kadar ilerlemeniz amaç edinilmektedir. Binlerce kişi tarafından indirip oynanan oyun uygulaması farklı rekortmenlere sahiptir. Siz de onlardan biri olmak isterseniz oyuna bir an önce başlamalısınız.

Başlangıç bölümlerinde oldukça kolay olan Twisty Tube ilerleyen bölümlerde çok daha zor olmaktadır. Her bölüm bir öncekinden daha fazla engel ve zorlayıcı unsurla karşılaşmanız mümkündür.

 

    Benzer Programlar

  • Tomb of the Mask iphone Tomb of the Mask iphone
    TürkçeÜcretsiz1.60
  • Airline Commander iphone Airline Commander iphone
    TürkçeÜcretsiz