Turkcell Hesabım iOS

Turkcell Hesabım iOS

Versiyon/Sürüm7.9
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu143.9 MB
İşletim SistemiiPhone
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir APK indir

Turkcell Hesabım iOS iPhone Online İşlemler Uygulaması

Turkcell Hesabım iOS indir, faturalı ve faturasız Turkcell abonelerinin iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarında ücretsiz kullanabilecekleri online işlemler uygulamasıdır. Hesabım uygulaması sayesinde salla kazan çekilişi, fatura ödeme, tarife değiştirme, TL yükleme, internet paketi ve yeni Turkcell paketi satın alma işlemlerini yapabilirsiniz.

Oldukça sade ve yeni arayüzü ile Turkcell abonelerinin faturalı ve faturasız hatları için internet bağlantısıyla istedikleri yerden diledikleri işlemleri yapabilirler. Turkcell Hesabım iOS ile fatura detaylarını görebilir, ödeme ve TL yükleme işlemlerini kolaylıkla yapabilirler. Yeni paket satın alabilir ve tarife değişikleri yapabilmenin yanı sıra salla kazan çekilişine katılarak hediye internet, dakika ve SMS kazanabilirler.

iPhone cihazınızdan 4.5G ve kablosuz bağlatınız üzerinden Turkcell Hesabım uygulaması ile hızlı ve zahmetsizce online işlemler yapabilme imkanı sunar. Hattınıza ve tarifenize özel sunulan kampanya ve avantajlardan anında haberdar olabilir ve faydalanabilirsiniz. Turkcell Hesabım mağazasında yaptığınız alışveriş ve siparişlerinizi takip edebilir ve siparişinizin nerede olduğunu anında öğrenebilirsiniz. Turkcell hat ayarlarını uygulama üzerinden kolaylıkla yapabilme olanağına da sahip olabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Uber İphone Uber İphone
    TürkçeÜcretsiz406.7 MB
  • Mynet Haber iphone Mynet Haber iphone
    TürkçeÜcretsiz