Trojan Remover

Trojan Remover

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm6.9.1
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu17.22 MB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi17 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (17.22 MB)

Trojan Remover Profesyonel Trojen Silme Programı

Trojan Remover indir, Bilgisayarımıza zarar verecek casus yazılımları yani trojenleri temizleme programıdır. Trojan Remover i ücretsiz download ederek Windows tabanlı bilgisayarlarımıza bulaşan kötü amaç güden yazılımları engelleyerek bilgisayarın sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlıyor. Trojen Silme Programı ile bilgisayarınızda ki bütün trojenleri bulup kolaylıkla sileceksiniz.

Trojan Remover

Trojan Remover

Sanal ortamdan dolaşırken gelebilecek trojen yazılımlarına karşı en üst seviyede koruma sağlıyor. Her geçen zaman gelişen teknolojide güncel virüslere karşı etkin koruma sağlıyor. Trojan Remover ile 7binin üzerinde trojen virüslere karşı en üst seviyede koruma sağlayarak bilgisayarımızda bulunan verileri ve bilgisayar perfonmansını koruyor.

Trojan Remover son sürümü ile gelen özelliklerde hızlı tarama sistemi ile c-d-e alanları en ince detayına kadar tarıyor. Bulduğunu virüsleri temizleyerek bilgisayarın rahat bir nefes almasını sağlıyor. Önemli gördüğü alanları otomatik tarama yaparak verilerimizin güvenli sağlıklı bir şekilde çalışmasına imkan sağlıyor. www.indirson.com ekibi sevgili kullanıcılarına iyi günlerde kullanmalarını diler.

Trojan Remover Kurulum Videosu

Trojan Remover Programı Ekran Görüntüsü

 

    Benzer Programlar

  • Multi Virus Cleaner Multi Virus Cleaner
    İngilizceÜcretsiz1.17 MB
  • Malwarebytes Malwarebytes
    İngilizceÜcretsiz1.57 MB