Traffic Racer iphone

Traffic Racer iphone

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Puan 5,00 .5)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.6.5
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu59.10 MB
Üretici
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi8 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (59.10 MB) iOS indir

İphone Traffic Racer Oyunu Oyna

Traffic Racer iphone indir, iPhone ya da iPad kullanıcısı olup araba yarışı oynamak isteyenler için ücretsiz Türkçe ideal iphone mobil oyunudur. İos işletim sistemine sahip cihazlar için uyarlanan oyun, cep telefonlarından ya da iPadler üzerinden kolayca oynanabilmektedir.

Araba yarışlarında heyecan arayan ve sürat arayışında olan kişiler için iphone Traffic Racer son derece keyif verici olacaktır. Oyunun temelinde sürat yapma ve yapılan sürate bağlı olarak puan kazanma durumu vardır. Dolayısıyla ne kadar heyecan ve risk adımı atarsanız o kadar başarılı performans elde edersiniz.

Traffic Racer ios işletim sistemli iphone cihazlarda son derece hızlı şekilde oynanabilmektedir. Sade ve basit bir arayüze sahip olması, oyunun kolayca anlaşılmasını ve oynanmasını sağlamaktadır. Dolayısıyla küçük büyük her yaşa uygun bir oyun olduğunu söylemek mümkündür.

Günlük yaşamınızda trafik içerisinde yapmak istediğiniz ancak yapamadığınız her adımı araba yarış oyun uygulaması sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Sıradan ve basit bir araba yarışından çok daha fazlası olan oyun uygulaması, hd kalitede görüntüsü ve ses efektleri ile son derece idealdir.

    Benzer Programlar

  • Asphalt 9 iphone Asphalt 9 iphone
    TürkçeÜcretsiz4.15
  • Muhteşem Sultan ios Muhteşem Sultan ios
    TürkçeÜcretsiz197.70 MB