Tinfoil Facebook

Tinfoil Facebook

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.7.5
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu487 KB
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil /Android Tablet 4.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi15 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (487 KB) Android indir

Tinfoil for Facebook Paylaşımlarınızı Gizleme Mobil Uygulaması

Tinfoil Facebook mobil uygulama indir ile sosyal paylaşım platformu olan Facebook platformunun yan uyglamasıyla sizi takip etmesini istemediğiniz kullanıcıları engelleme paylaşımlarınızı gizleme uygulamasıdır. Güvenli ve sade kullanım arayüz ekranı sayesinde tüm Facebook kullanıcıları faydalanabilirler. Facebook takip engelleme uygulaması ile istemediğiniz kişilerin sizlerin paylaşımlarını görmesini kolay bir şekilde engelliyorsunuz.

Uygulamanın Ücretsiz Hizmeti

Tinfoil for Facebook mobil ile Facebook profilimizde yaptığımız tüm aktivitelerin gizlenmesini sağlayan android uygulamasıdır. Sizi rahatsız eden veya paylaşımlarınızın bazı kullanıcılar tarafında gözükmemesini sağlayan nezih bir uygulamadır. Hiçbir kullanıcının veya sizlerin belirlemiş olduğunuz kişileri Facebook paylaşımlarını görmesini engelleyen uygulamayı mutlaka denemelisiniz!

Nasıl Çalışır?

Açık kaynak kodlu çalışma aktivitesi sürdüren Tinfoil Facebook android ios iphone (mobil) üzerinden yaptığınız akvitelerin gizlenmesini istemediğiniz kişilerin sizi takip etmesini engelleme sağlıyor. Kimsenin sizi takip etmesini istemiyorsanız Tinfoil gizlilik Mobil bu noktada devreye giriyor. Hem internet üzerinden girişlerinizde yaptığınız paylaşımları hemde mobil cihazlarınızla çevirimiçi paylaşımlarınızı gizli tutuyor. Facebook ücretsiz sunmuş olduğu gizlilik Mobil uygulaması deneyimini tüm akıllı cihaz sahipleri kullanabilirler.

Mobil Ekran Görüntüleri

    Benzer Programlar

  • Facebook Messenger Apk Facebook Messenger Apk
    TürkçeÜcretsiz41.02 MB
  • Messenger Lite Apk Messenger Lite Apk
    TürkçeÜcretsiz6.65 MB