Tinfoil Facebook

Tinfoil Facebook

Versiyon/Sürüm1.7.5
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu487 KB
ÜreticiDaniel Velazco
İşletim SistemiAndroid Mobil /Android Tablet 4.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (487 KB) Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Tinfoil for Facebook Paylaşımlarınızı Gizleme Mobil Uygulaması

Tinfoil Facebook mobil uygulaması ile sosyal paylaşım platformu olan Facebook platformunun yan uyglamasıyla sizi takip etmesini istemediğiniz kullanıcıları engelleme paylaşımlarınızı gizleme uygulamasıdır. Güvenli ve sade kullanım arayüz ekranı sayesinde tüm Facebook kullanıcıları faydalanabilirler. Facebook takip engelleme uygulaması ile istemediğiniz kişilerin sizlerin paylaşımlarını görmesini kolay bir şekilde engelliyorsunuz.

Uygulamanın Ücretsiz Hizmeti

Tinfoil for Facebook mobil ile Facebook profilimizde yaptığımız tüm aktivitelerin gizlenmesini sağlayan android uygulamasıdır. Sizi rahatsız eden veya paylaşımlarınızın bazı kullanıcılar tarafında gözükmemesini sağlayan nezih bir uygulamadır. Hiçbir kullanıcının veya sizlerin belirlemiş olduğunuz kişileri Facebook paylaşımlarını görmesini engelleyen uygulamayı mutlaka denemelisiniz!

Nasıl Çalışır?

Açık kaynak kodlu çalışma aktivitesi sürdüren Tinfoil Facebook android ios iphone (mobil) üzerinden yaptığınız akvitelerin gizlenmesini istemediğiniz kişilerin sizi takip etmesini engelleme sağlıyor. Kimsenin sizi takip etmesini istemiyorsanız Tinfoil gizlilik Mobil bu noktada devreye giriyor. Hem internet üzerinden girişlerinizde yaptığınız paylaşımları hemde mobil cihazlarınızla çevirimiçi paylaşımlarınızı gizli tutuyor. Facebook ücretsiz sunmuş olduğu gizlilik uygulaması deneyimini tüm akıllı cihaz sahipleri kullanabilirler.

Mobil Ekran Görüntüleri

96 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Instagram Direct Instagram Direct
  TürkçeÜcretsiz106 MB
 • Sarahah Sarahah
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz31.0 MB
 • Facebook Password Remover Facebook Password Remover
  İngilizceÜcretsiz3.14 MB
 • Twitter Archive Eraser Twitter Archive Eraser
  İngilizceÜcretsiz219 KB
 • Tinfoil Facebook HAKKINDA YORUM YAZIN