TeraCopy

TeraCopy

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm 2.3
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu2.55 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi12 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (2.55 MB)

TeraCopy Profesyonel Windows Dosya Taşıma Kopyalama Programı

TeraCopy indir, Windows dosyalarınızı en hızlı bir biçimde kopyalama ve taşıma işlemlerinizi yapan pratik bir programdır. TeraCopy sistemdeki her türlü dosyaları basit ve hızlı bir şekilde kopyalamanızı taşımanızı sağlıyor. TeraCopy indir ile çok acil bir işiniz varsa bu yazılım tam sizlere göre. Dosyaları kopyalama veya taşıma işlemlerini hızlandırarak işlerinizi çabuk halletmeye yarıyor.

Dosya Taşıma programı sabit diskinizde, harici disklerde veya USB flash belleklerden herhangi bir veri alırken veya aktarma işlemini yaparken çok hızlı bir şekilde kopyalama işlemini sürdürebilir. Dinamik olarak hazırlanmış tamponlar sayesinde sabit disklerden dosya transfer işlemi hızlanıyor. TeraCopy sayesinde dosyaları daha hızlı kopyalıyoruz kopyalama taşıma işlemi sürerken durdurma ve tekrar devam ettirme seçenekleri bulunuyor.


TeraCopy Windows Kopyalama Programı

Kopyalama sırasında bir hata meydana geldiğinde tüm dosyaların aktarılmasını iptal etme hatalı olan dosyayı atlar ve diğer dosyaları atmaya devam eder. Böylelikle kopyalama işleminin de bozulmasını önler.

Taşınan dosyaların listesini oluşturup hatala dosyaları görmenizi sağlar böylelikle hatalı dosyaya çabuk ulaşıp onarmanıza ortam hazırlar. Unicode desteği sayesinde bir çok dosyayı değiştirebilir üzerinde değişiklikler yapmanıza ortam hazırlar. www.indirson.com ekibi sevgili kullanıcılarına iyi günlerde kullanmalarını diler.

Programın Kurulum ve inceleme

Bir çoğunuzun sorunu olan yüklü miktardaki kopyalama esnasında yavaş kopyalama sorunun ortadan kaldırmaya sebep olacak programın tüm kurulum ve indirme yaparken atacağınız tüm adımları video çekiminde görebileceksiniz. Videonun içeriğinde ayrıca programın çalışma sistemine ve özelliklerine değinilmiş nasıl kullanılması gerektiği hakkında çekimlerde yer verilmiştir.

Dosya Taşıma programı Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Etcher indir Etcher indir
    İngilizceÜcretsiz66.00 MB
  • Alze Backup Alze Backup
    TürkçeÜcretsiz33.00 MB