PaperScan Free

PaperScan Free

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm3.0.47
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu26.23 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi12 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (26.23 MB)

Windows Belge Fotoğraf Tarama Programı

PaperScan Free indir, elinizde bulunan belge veya fotoğrafları tarama yaparak Windows bilgisayarda ücretsiz scanner programı sayesinde bilgisayar ortamında saklanmasına imkân sağlayan bir tarayıcı yazılımıdır. Elinizdeki belgeleri bilgisayara alarak sonrasında da hard disk gibi taşınabilir belleklere aktararak uzun yıllar, düzenli bir biçimde dijital olarak muhafaza edebilirsiniz. Böylece her ihtiyacınız olduğunuzda bilgisayardan bakabilir ya da çıktı alabilirsiniz. Tarama işlemlerinde görüntü kalitesi önemli bir husustur. Taranan belgede görüntü kötü olduğunda elde edilen dijital görüntü okunaklı olmayabilir.

Neden PaperScan Free?

Tarayıcı yazılımı çeşitlerinin neredeyse hepsi tek bir protokol kullanımına imkân vermektedir. PaperScan Free programında ise protokol sınırı yoktur ve kullanım daha rahattır. Uygulamanın tek sıkıntısı ücretsiz sürümünde bazı sınırlamaların olmasıdır. Uygulama ile 10 adete kadar toplu tarama yapabilmeniz; çok sayfalı belgelerde sıkıntı yaratmaktadır. Free versiyonda boş sayfaların otomatik yok edilmesi özelliği aktif değil. Son olarak bazı dosya formatları kullanılamaz halde.

PaperScan Free Özellikleri

En iyi ücretsiz scanner programı olarak bilenen belge taramam programı paperScan ile sayfadaki boşlukların ve sınırların kaldırılması özelliği, renkli yazılar ile siyah beyaz yazıları dönüştürebilme, belge üzerinde renk ayarı yapabilme, görüntü baskısı alabilme, tarama esnasında görüntü kalitesi ayarlayabilme, görsel olarak bilgisayara aktartılmış taramada boyutlandırma yapabilme, taranarak alınmış dosyanın boyut, görüntü özellikleri gibi bilgilerine ulaşabilme PaperScan uygulamasının önemli özelliklerindedir. Uygulamada ayrıca taranmış görsel üzerinde belirli bir alanı seçip kırma işlemlerini yapabilirsiniz. Elde edilen dijital görsel üzerine çeşitli filtreleri de uygulayabilirsiniz.

  Benzer Programlar

 • Etcher indir Etcher indir
  İngilizceÜcretsiz66.00 MB
 • Alze Backup Alze Backup
  TürkçeÜcretsiz33.00 MB
 • PaperScan Free HAKKINDA YORUM YAZIN  PaperScan Free Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. Paula dedi ki:

   Is the free plant a chilli?