FBackup

FBackup

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm7.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu83.90 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi15 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (83.90 MB)

FBackup Windows için Ücretsiz Dosya Yedekleme Yazılımı

FBackup indir, otomatik veri yedekleme seçeneği sunan ücretsiz ve Türkçe dil desteğine sahip olan Windows dosya yedekleme programıdır. Ücretsiz olan FBackup programı ile Windows bilgisayarlarda her türlü dosya yedekleme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Türkçe dil seçeneği sayesinde kolay kullanımı ile daha kolay dosya kayıtları gerçekleştirebilirsiniz.

Verilerinizi otomatik olarak belirlediğiniz bir USB depolama aygıtına, bilgisayarınızın yerel diskine veya ağınızdaki bir alan kayıt gerçekleştirir. Yedeklediğiniz dosyaları isterseniz zip sıkıştırması ile sıkıştırılmış olarak veya orjinal dosyalar şeklinde kaydetme seçeneği sunmaktadır. FBackup dosya yedekleme programı, ayrıca antivirüs ve bir güvenlik aracı olarak çalışarak tüm verilerinizi koruma altına alır.

Ücretsiz olması ve sahip olduğu basit arayüzü yanı sıra, kolay kullanımı ile birlikte dosya yedekleme sihirbazı ve yedek alma seçenekleriyle kolaylıklar sunuyor. Üstelik programın Türkçe dil desteğine sahip olması veri yedekleme esnasında işlemlerinizi kolaylaştırıyor.

FBackup Yedekleme Özellikleri

 • Yedekleri nerede saklamak istiyorsunuz? (the destination)
 • Yedekleme işlemini nasıl gerçekleştirmek istiyorsunuz? (dosyaları sıkıştıran tam yedekleme, veya mirror olarak birebir sıkıştırmasız yedekleme)
 • Neleri yedeklemek istiyorsunuz? (the sources)
 • Dosya yedekleme işlemini ne zaman gerçekleştirmek istiyorsunuz? (dilerseniz ajanda üzerinden belirleme yapabilir ve otomatik yedekleme işlemi gerçekleştirebilir, veya manual olarak el ile kendiniz yedekleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz)

  Benzer Programlar

 • Etcher indir Etcher indir
  İngilizceÜcretsiz66.00 MB
 • Alze Backup Alze Backup
  TürkçeÜcretsiz33.00 MB