Alze Backup

Alze Backup

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm2.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu33.00 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi8 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (33.00 MB)

Yedek Alma Programı

Alze Backup indir, Windows işletim sistemine sahip masaüstü bilgisayarlar ve laptoplar için hazırlanmış yedekleme yedek alma programdır. Yedekleme programı olarak tanımlanabilecek bu özel programla server veri tabanlarını ve dosyaları dilediğiniz gibi yedekleme şansınız bulunmaktadır. Tam sürümleri ve diffirential olarak yedekleme alternatifi bulunan Alze Backup programı, binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.

Veri güvenliğini önemseyen ve bilgisayarda meydana gelecek herhangi bir sıkıntıda kaybolmasını istemeyenler için Alze Backup programı son derece ideal bir programdır.

Alze Backup Nedir?

Alze Backup  yedekleme programı tanımı yapılmaktadır. Tüm verileri güvenli ve uzun süreli muhafaza altına alabilmek için bu programı kullanmak çok önemlidir. Bilgisayarınızda önemli veriler varsa kaybolmaması adına bu programı indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Son derece basit ve sade bir arayüze sahip olan program, menüsüyle kullanıcı dostudur. Birkaç adım içinde tamamlanan indirme ve kurma işlemi sonrasında kolayca anlaşılmaktadır.

Alze Backup Özellikleri

Yedekleme süreçlerini log dosyası olarak kaydeden Alze Backup, dilediğiniz gibi düzenli bir kayıt oluşturmaktadır. Tüm verileri güvenli şekilde kontrol altına alırken aynı zamanda sizin erişiminiz için belli bir listeye koymaktadır.

4 farklı konuma aynı anda yedek gönderebilen bu program sayesinde dosyaların güvenli olmama ihtimali bulunmamaktadır. Boyutları fazla olan dosyaları zip dosyası adı altında sıkıştıran Alze Backup, Windows servisine entegre olarak çalışmaktadır. Bu özelliği ile arka planda çalışmaya devam etmektedir.

 

    Benzer Programlar

  • Etcher indir Etcher indir
    İngilizceÜcretsiz66.00 MB
  • Duplicati Duplicati
    İngilizceÜcretsiz14.65 MB