Duplicati

Duplicati

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm2.0.1.61
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu14.65 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi2 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (14.65 MB)

Windows Şifreli Dosya Yedekleme Programı

Duplicati indir,  dosyalarınızı şifreli bir şekilde online olarak yedekleme yaparak güven altına alabileceğiniz ücretsiz Windows yedek alma programıdır. Windows işletim sistemine sahip cihazlar için hazırlanmış programlardan bir tanesidir. Laptoplarda ya da masaüstü bilgisayarlarda kullanıldığı görülmektedir. Bu programın temel olarak yedekleme programı olduğunu söylemek mümkündür. Bilgisayarınız üzerinde bulunan herhangi bir dosyayı yedekleyerek koruma altına almak isterseniz Duplicati programı ile başarabilirsiniz.

Kendinize özel şifre oluşturmanıza izin veren program, online olarak yedekleme yapabilme fırsatı tanımaktadır.

Duplicati Nedir?

Duplicati, yedekleme programı bilgisayarınızda meydana gelen yazılım sorunları ya da korsan yazılımlar sebebiyle dosyalarınızın ortadan kaybolmasını engellemektedir. Düzenli olarak dosya yedeklemek sizin için zaman kaybıysa yerinize yapacak bir program bulmanız önemlidir. Bu konuda en iyi programlardan biri ise Duplicati programıdır. İndirdikten hemen sonra kullanmaya başlayabileceğiniz bu program tüm dosyalarınızı güvenli şekilde kontrol altına alabilmektedir.

Tüm dosyaları güçlü ve kırılamayacak kadar etkili bir sistemle saklayan program, popüler bulut depolama hizmetleriyle uyumlu çalışmaktadır.

Duplicati Özellikleri

Duplicati programı, tamamıyla ücretsiz bir programdır. Dilediğiniz zaman indirip rahatça kullanabilmeniz için açık kaynak olduğunu söylemek de mümkündür. Yönlendirmeleri son derece açık olan program her adımda size ne yapmanız gerektiğini göstermektedir.

Dosya yedekleme konusunda kendinize zaman ayıramıyorsanız sizin yerinize kontrollü ve güvenli koruma sağlayan Duplicati  programını tercih etmelisiniz. Sekteye uğramadan tüm dosyalarınızı koruma altına alabilir sonrasında sizin bulmanız için belli bir düzene sokabilir.

    Benzer Programlar

  • Etcher indir Etcher indir
    İngilizceÜcretsiz66.00 MB
  • Alze Backup Alze Backup
    TürkçeÜcretsiz33.00 MB