Supremo

Supremo

Versiyon/Sürüm2.1.0.230
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2.29 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi30 Kasım 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (2.29 MB)

Supremo Uzaktan Yardım için Masaüstü PC Yönetim Programı

Supremo indir, uzaktaki bilgisayar ile bağlantı kurabilmek için geliştirilen güvenli, kolay ve hızlı masaüstü pc yönetim programıdır. Uzaktaki bilgisayar ile bağlantı kurup gerekli işlemleri yapabilmenize imkan tanıyan bilgisay yönetimi ve dosya transfer işlemleri kolaylaştıran uzaktan yardım aracıdır.

Supremo Nasıl Kullanılır

Windows ve android sistemler ile uyumlu çalışan Supremo programı oldukça basit kullanıcı arayüzüne sahiptir. Her seviyeden kullanıcının uzaktan bağlantı kurabilmesi için tasarlanmıştır. Sunucu ve istemci arasında bağlantı kurup kullanıcı istediğini gerçekleştirebilmesi yönünde işlemler gerçekleştirmektedir.

Uzak bağlantı için aynı programı kullanan kullanıcılar için bağlantı penceresi Targer ID bölümüne bağlanmak istenilen bilgisayar ID’sini girin. ID bilgisi girildikten sonra Connect dedikten sonra Supremo masaüstü bağlantısı sağlayarak pc yönetimi ve dosya transfer işlemlerini başlatabilirsiniz. Oldukça güven veren program ile bağlantı kurulan bilgisayar kullanıcısı istediği zaman STOP butonuna basara karşı tarafın işlemlerini sonlandırmaktadır. Birkça saniye içerisinde karşı tarafın bilgisayarı ile bağlantı kurup masaüstünü görüntülemenize yardımcı olan Supremo gerçekten kullanışlı bir yapıdadır.

Supremo içerisinde bulunan dosya yöneticisi özelliği sayesinde bilgisayarlar arasında kolaylıkla dosya transfer işlemlerini hızlandırmaktadır. Ayrıca program içerisinde görev yapan çevirimiçi gerçek zamanlı olarak sohbet etme penceresi bulunmaktadır. Bu özelliği ile uzaktan yardım ve bağlantı kurduğunuz bilgisayar kullanıcısı ile anlık olarak mesajlaşabilirsiniz. başka bir uzaktan yardım programı Alpemix programına da göz atabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Android Manager Android Manager
    İngilizceÜcretsiz6.5 MB
  • TeamViewer TeamViewer
    TürkçeÜcretsiz10 MB