Ghost Mouse

Ghost Mouse

Versiyon/Sürüm2.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu0.66 MB
ÜreticiMrDo
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi7 Temmuz 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (0.66 MB)

Ghost Mouse Auto Clicker Fare Hareketini Tekrarlama Programı

Ghost Mouse indir, (auto clicker) eski sürüm 2.0 Windows 7 64 bit pc için Türkçe fare hareketleri kaydetme ve tekrarlama programıdır. Online oyunlar için fare hareketlerini sabitleyerek sürekli otomatik olarak tekarlamaktadır.

Ghost Mouse Nedir ve Kullanımı

Bu program size WOW, Knight online, Ultima Online ve diğer çevirimiçi oyunlarda fare hareketi kaydetme programıdır. Yani kısaca bilgisayar başında olmadığınız zamanlarda online oyunları kendi başına Win7 ve diğer işletim sistemli bilgisayarın otomatik fare (mouse) hareketlerini tekrarlar. Ghost Mouse, programını açın ve oyun içerisinde hangi fare hareketlerini yapacağınızı kaydedin ve sonrasını auto clicker (mouse hareketi kaydetme) programına bırakın.

Ghost Mouse 32 bit ve 64 bit 2.0 eski sürümünü ücretsiz indirin. Fareye hareketlerini kaydettikten sonra siz fareye dokunmadan tekrar edebilme özelliğine sahiptir. Tüm online oyunlarda Ghost Mouse programı açarak kullanabilirsiniz. Düşük boyutlu program Türkçe dil desteği ile daha kolay kullanım sunuyor. Fare hareketleri kaydedici programı tamamen ücretsizdir.

    Benzer Programlar

  • Microsoft Your Phone Microsoft Your Phone
    TürkçeÜcretsiz13,74 MB
  • EarthView EarthView
    enDeneme Sürümü18.39 MB
  • Ghost Mouse HAKKINDA YORUM YAZIN