Alpemix

Alpemix

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu1.63MB
ÜreticiAlpemix
İşletim SistemiWindows Xp,Windows 7 ve Tümü
Eklenme Tarihi8 sene önce
Güncelleme Tarihi7 Temmuz 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (1.63MB)

Alpemix Uzaktan Yardım Yönetim Bilgisayara Bağlanma

Alpemix indir, Masaüstüne uzaktan yardım erişim bağlanma programıdır. Sizlere ücretsiz olarak Windows bilgisayardan bilgisayara bağlanmanızı sağlayacaktır. Alpemix programını indir işleminden sonra exe tuşuna basıp kolay bir kurulum yapabilirsiniz. Uzakta bulunan eş dost ve akrabalarınızın izniylede bilgisayarlarına bağlanıp onların yardım istediği yapamadığı sorunlarını halletmenize de yarayabilmektedir. Alpemix kullanımı çok basit ve kolaydır hiç zorlanmazsınız ayrıyeten şunu da belirtelim ki asla herhangi bir üyelik talep etmeden sorunsuzca çalışma gösterir. Bilgisayarlara bağlanmak için ne sizin nede karşıdaki kullanıcının herhangi bir ayarlama yapmalarına gerek yoktur. Yalnızca programın istediği ID ayarlamaları ve parolaları karşıdaki bağlanmak istediğiniz kullanıcıya belirtmeniz yeterli olacaktır.

Alpemix Uzaktan Yardım

Alpemix Uzaktan Yardım Yazılımının Kullanım Alanları:

Destek, Bakım ve Onarım: Alpemix programı sayesinde herhangi bir müşterinizin PC’sinde sorun yaşaması sebebiyle ve bunu sizlere bildirdiğinde müşterinizin de izni dahilinde bilgisayarlarına bağlanıp belirttikleri sıkıntıların sorunsuz bir şekilde çözebilirsiniz. Sadece müşterilerinizin değil ailenizin ve diğer yakınlarınızın da sorunlarını kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Sunum,Konferans ve Eğitim: Ekip arkadaşlarınızın veya üst düzey yöneticilerin istekleri üzerine bir bilgisayar üzerinde karşılıklı bir şekilde tartışma ortamına girmenize izin veren yazılım Alpemix indir masaüstü bağlantısı sayesinde müşterilerinizin veya öğrencilerinizin yanlarına gitmeden sorunsuz bir şekilde basitçe işlerini halletmeye başlayabilirsiniz. Uzman olduğunuz konunun hakimi olduğunuz herhangi bir konuda kolay bir şekilde yardımcı olmaya konuyu anlatmaya başlayabilirsiniz.

Büyük ve Küçük Şirketler içi Kullanımı: Şirketinizin veya herhangi bir firmanın çalışan personellerinin kendi aralarında ücretsiz bir şekilde mesajlaşma,sesli konuşabilme veya göndermek istediğiniz herhangi bir dosyayı kolay bir şekilde download veya upload edebilirsiniz. Çalışanlarınızın ne işle meşgul olduğunu da yöneticilerimiz sizlere söylüyorum uzaktan çok kolay bir şekilde takip etmenizi sağlayacak mükemmel bir programdır.

Alpemix Uzaktan Yardım Download Programının Özellikleri

 • Sesli iletişim ve dosyaları alabilme gönderme işlemini yani dosya transferini sağlayabilir.
 • NAT cihazlarıyla birebir bağlantı kurar ve hiç bir ayar gerektirmez.
 • Güvenliği üst düzeyde çalışarak faaliyet gösterir ve  hiç bir güvenli önlemi almanızı gerektirmez.
 • İletimlerde 1024 bit RSA kullanır.
 • Anlık veriler şifrelenir ve şifrelenmesinde AES kullanılarak güvenirliliği artırılmıştır.
 • Ailenizi,müşterilerinizi veya dostlarınızı liste halinde eklemenizi sağlar ve kolaylıkla erişebilmenizi iletişim kurabilmenizi sağlar.
 • Anlık mesajlaşma özelliğiyle de haberleşmenizi kolaylaştırır.
 • Şifre ve parola sistemiyle müşterilerinizin sizlere ulaşmasıda sağlanabilir güvenlik açısından.
 • www.indirson.com ekibi sizlere keyifli zamanlar diler.

Alpemix Uzaktan erişim programı ile bir arkadaşınız yapılması gereken bir işi yapamadığı vakitte karşıdaki kullanıcının bilgisayarına bağlanarak bilgisayarının tüm yönetim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Programın nasıl kurulması gerektiği hakkında çekilen video çekimini izleyerek daha kolay bir kurulum yapabilirsiniz. Uzaktan erişim programları arasından TeamViewer programını da deneyebilirsiniz.

Programın Kurulum Videosu izle

Ekran Görüntü Fotoğrafları

  Benzer Programlar

 • Microsoft Your Phone Microsoft Your Phone
  TürkçeÜcretsiz13,74 MB
 • EarthView EarthView
  enDeneme Sürümü18.39 MB
 • Alpemix HAKKINDA YORUM YAZIN