EarthView

EarthView

Versiyon/Sürüm5.7.3
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu18.39 MB
ÜreticiDeskSoft
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi7 Temmuz 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (18.39 MB)

Windows Güzel Manzaralı Ekran Koruyucu

EarthView indir, Windows Ekran koruyucu Dünyanın gece ve gündüz olacak şekilde uzaydan çekilmiş görüntülerine sahip olan EarthView, dinamik masaüstü duvar kâğıdı olarak bilinmektedir. Aynı zamanda ekran koruyucu olabilen program, inanılmaz manzaraları masaüstünüze taşıyacaktır.

Hava durumu programı kategorisinde yer alan program hem hava durumu hem de masaüstü görseli olarak değerlendirilebilmektedir. Bu sayede günün her anı ekranınızda görebileceğiniz manzara ve hava durumu bilgisi edinebilirsiniz.

EarthView Nedir?

Ekran koruyucu işlevi gören bilgisayarlarınızın masaüstü resminden, ekran koruyucu görüntüsünden sıkıldıysanız EarthView programını indirebilirsiniz. 1600×1200 pixele kadar uyumlu bir içeriğe sahip olan program, çözünürlüğü yüksek kaliteli görseller sunmaktadır.

Harita, uydu görüntüleri, yerleşim alanları, şehirler, atmosfer gibi pek çok detaya yer veren hava durumu programı son derece çeşitlidir. Bu nedenle indirdiğinizde görsellerden de sunduğu bilgi içeriğinden de memnun kalmanız muhtemeldir.

EarthView Özellikleri

10 km çözünürlükten başlayan %100 yakınlaştırma donanımına sahip olan EarthView, yerel zamanları ve 3000 kadar şehri de görsellerinde bulundurmaktadır. Çoklu monitör desteği, tam özelleştirme donanımı, internet bağlantılı online hava durumu, değişen slayt görseller programın içeriğinde yerini almaktadır.

Ekranda sürekli aynı görseli görmekten memnun olmayan kişiler için EartView oldukça çeşit sunmaktadır. Şehirlerden atmosfere kadar değişen her an, farklı bir resmi izleyebilmek mümkündür.

Masaüstü arka planına önem verenlerden biriyseniz tercih edilebilir bir program olduğuna emin olabilirsiniz. Üstelik kurulumu ve kullanımı bir o kadar kolaydır. Basit, sade bir dille birkaç dakika içerisinde çözebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Microsoft Your Phone Microsoft Your Phone
    TürkçeÜcretsiz13,74 MB
  • Heka imece Heka imece
    TürkçeÜcretsiz186 KB
  • EarthView HAKKINDA YORUM YAZIN