Microsoft Your Phone

Microsoft Your Phone

Versiyon/Sürüm2018
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu13,74 MB
ÜreticiMicrosoft
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi7 Temmuz 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (13,74 MB)

Microsoft Your Phone Telefonu Bilgisayara Aktarma

Microsoft Your Phone indir, Windows 10, Windows 8.1 ve Windows 7 bilgisayarlarınızdan SMS gönderme ve arama yapabileceğiniz telefonu PC’ye yansıtma aktarma uygulamasıdır.

Android telefon/iPhone cihazlarınızı Windows 10 PC ile telefon arasında bağlantı oluşturarak telefona gün içerisinde daha az bakmanızı sağlamaktadır. Telefonu PC’ye yansıtma uygulaması bilgisayarınızdan akıllı telefonunuza düşen bildirimleri, mesajları ve aramaları yanıtlama imkanı sunmaktadır.

Microsoft Your Phone uygulaması bilgisayarınıza kablosuz ve hızlı bağlantı desteği sunar. Bu sayede telefonunuzda olan tüm verilere PC’den ulaşabilirsiniz. Ücretsiz ve Türkçe dil desteği sunmasıda tüm işlemlerimizi kolaylaştırmaktadır. Microsoft Your Phone özellikle bilgisayar başında çalışanlar için vazgeçilmez bir uygulama olabileceğini söyleyebilirim.

Gün içerisinde PC’de çalışırken telefonunuza bakmıyorsunuz. Bilgisayarınız arasında bağlantı oluşturarak telefonu PC’ye aktarma görevini en iyi şekilde yapıyor. Windows 10 işletim sistemi kullanan PC kullanıcılarının ücretsiz indirip, hem Android hem de iOS akıllı telefonlarda kullanabilirler.

Önemli Not: Microsoft Your Phone uygulaması şu anda beta şamasında olduğpu için bazı özellikleri kısıtlıdır. Bu yüzde geri bildirim menüsünde eklenmesini istediğiniz özellikleri belirtebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • EarthView EarthView
    enDeneme Sürümü18.39 MB
  • Heka imece Heka imece
    TürkçeÜcretsiz186 KB
  • Microsoft Your Phone HAKKINDA YORUM YAZIN