SuperRam

SuperRam

Versiyon/Sürüm7.2.29.2016
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu5.57MB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi19 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (5.57MB)

Bilgisayarın Ram Bellek Hızlandırma Programı

SuperRam indir, sistemde bulunan belleğin (RAM) daha hızlı daha iyi performansda çalışmasını sağlayarak bilgisayarımızın hızına hız katan programdır. SuperRam profesyonel optimizasyon sistemiyle ücretsiz hizmet veriyor. Ücretsiz bilgisayar hızlandırma programı sayesinde bilgisayarınızdaki hıza inanamıyacaksınız.

Ram

SuperRam

Bilgisayar donanımına herhangi bir ayarlama yapmadan otomatik belleğin hızını ayarlamanıza imkan tanıyor. Bellek hızlandırma programı bir çok sistem modifiye için üretilmiş yazılımlarında gayet başarılı bir çalışma örneği sergiliyor.

SuperRam Özellikleri

Donanımın en önemli parçalarından biri olan RAM sistemin çok zor kaldığı anlarda devreye girer ve bilgisayarın perfonmans gücüne güç katarak sistemin rahat bir nefes almasını sağlar. Hafıza kayıt belleği olan RAM her daim rahat kolay hızlı bir şekilde hareket edebilmeniz için bilgisayar performansının belli bir seviyede kalmasını sağlıyor. SuperRam kolay kullanım arayüzü ile kolay bir kullanım sunuyor. Bellekte bulunan boş hafızayı yüzde olarak gösteriyor. RAM belleğini verilerden tek tıklama ile silme görevini üstleniyor. Windows sistem paketleriyle uyumlu çalışıyor. Ücretsiz olarak kullanacağınız bu program Bilgisayar Hızlandırma işini üstlenmektedir.

Not: SuperRam yazılım ilk bir aylık deneme sürümünde herhangi bir ücrete tabi tutmuyor. Eğer yazılımdan memnun kalırsanız makul bir fiyata satın alma işlemini gerçekleştiriyoruz.  Artık sizlerde bilgisayarınızın en iyi perfonmansda çalışmasını istiyorsanız hemen indirson.com’dan ücretsiz indirin.

Bilgisayar donanım özelliklerinde yer alan ram performansının yavaş çalıştığı durumlarda hemen ram bellek hızlandırma programı devreye girip gerekli performansı elde etmenizi sağlamaktadır. Artık bilgisayarınızın daha iyi bir performans da çalışmasını istiyorsanız hemen bilgisayarınıza indirip kullanmaya başlayın. Yazılım hakkında ön bilgi edinebilmek için aşağıda yer alan ekran fotoğraflarını inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

SuperRam Programı Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • PatchCleaner PatchCleaner
    İngilizceÜcretsiz98.06 MB
  • WLAN Optimizer WLAN Optimizer
    İngilizceÜcretsiz572 KB