SUPER AntiSpyware Free Edition

SUPER AntiSpyware Free Edition

Versiyon/Sürüm6.0.1210
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu22.95 MB
ÜreticiSUPERAntiSpyware
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Win2000
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi11 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (22.95 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

SUPER AntiSpyware Ücretsiz Casus Yazılımı Engelleme Programı

Bilgisayar sisteminde bulunan casus yazılımları temizleme görevini en iyi şekilde ücretsiz üstlenen her türlü casus yazılımları da engelliyor. Artık bilgisayarınızın daha iyi bir perfonmansta çalışmasını sağlayın. İstenmeyen reklamların açılmasını da önleyerek internette rahat bir şekilde gezinmenizi sağlıyor.

SUPERAntiSpyware Free Edition

SUPER AntiSpyware Free Edition

Binlerce casus yazılımına karşı gerçek zamanlı mücadele eden program tamamen ücretsiz ve sürekli güncellendiği için son sürüm paketinden faydalanın. Bilgisayar sistemini casus yazılımlardan korumanın yanı sıra bozuk olan programlarında onarımını sağlıyor.

SUPER AntiSpyware masaüstünde bulunanan zararlı yazılımları da bularak kaldırma işlemini yapıyor. İnternet bağlantınızın kesilmesini de önleyerek internette daha rahat gezmenizi sağlar. Ağ bağlantılarını onarır ve zararlı yazılımlardan sizleri korur. Bilgisayarın sistem kayıtlarını ve yönetim görevlerini en iyi şekilde gerçekleştirerek casus yazılımları temizliyor. www.indirson.com ekibi sevgili kullanıcılarımıza iyi günlerde kullanmalarını diler.

Bilgisayarımızın sistemini tarama görevini yaparak en üst seviyede güvenlik sağlıyor. Her türlü virüsler ile başarılı bir şekilde mücadele eden yazılımı her seviyede ki kullanıcı kolay bir şekilde kullanıyor.

Casus Program olan Malware, truva atları, solucanlar, keylogger, dialer, adware ve spyware gibi virüs casus program içeren dosyaları bulup siliyor. Ayrıca bozulan dosyalarında onarım işlemini gerçekleştirerek bilgisayarın en iyi şekilde çalışmasını sağlıyor.

SUPER AntiSpyware Free Edition Direkt Sürücü Erişimi özelliği ile diğer casus programlarının bulamadığı rootkitleri de bulabiliyor. Böylelikle sizlerin her işleminizi daha hızlı daha güvenli bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyor. Casus Program Engelleme programı ayrıca bu casus programı windows üreticisinin en iyi programları arasında yer alıyor.

Programın Kurulum inceleme Videosu

Bilgisayarımızda bulunan veya girmek isteyen casus yazılımlara karşı etkili koruma aktivitesi gerçekleştiren programı indirmeden itibaren tüm kurulum aşamasını gerçekleştirebilmemiz için video çekimini izleyerek nasıl yüklenmesi gerektiğini ve içeriğinde ne gibi hizmetler verdiğini kısa videoda izleyerek sağlıklı ön bilgi edinebilirsiniz. Casus yazılım engelleme ve temizlemede başarılı olan  AdwCleaner programını veya ccleaner programını da  casus yazılım silme deneyebilirsiniz.

Casus Program Engelleme Programı Ekran Görüntüsü

315 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Multi Virus Cleaner indir Multi Virus Cleaner indir
  İngilizceÜcretsiz1.17 MB
 • Malwarebytes Malwarebytes
  İngilizceÜcretsiz1.57 MB
 • RogueKiller RogueKiller
  ingilizceÜcretsiz27.53 MB
 • Spybot Search & Destroy Spybot Search & Destroy
  TürkçeÜcretsiz15.65 MB
 • SUPER AntiSpyware Free Edition HAKKINDA YORUM YAZIN