Subway Surfers ios

Subway Surfers ios

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.39.0
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu77.70 MB
Üretici
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi6 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (77.70 MB) iOS indir

İphone Mobil Koşu Kaçma Oyunu

Subway Surfers iphone indir, iphone ipad app mobil cihazlar için macera dolu kaçma kovalama koşma koşu oyunu olarak adlandırılan bir mobi oyundur. Oyunları sevenler için biçilmiş kaftandır. İos işletim sistemine sahip cihazlarla uyum olan oyunda kendi karakterinizi seçip oyuna başlayabilirsiniz. Subway Surfers iphone indirdikten hemen sonra kız ya da erkek karakteri seçip daha sonra isminizi girmelisiniz. Arkasından güvenlik görevlisi ve köpeğinden kaçışınızı başlatabilirsiniz.

Ne kadar hızlı olursanız o kadar kolay uzaklaşacağınız tehlikeli ikili, oyun boyunca arkanızdan gelmeye devam edecektir. Bu esnada yapmanız gerekense altınları toplamak ve puanınızda artış sağlamaktır. Ne kadar ilerlerseniz oyun uygulamasında karşılaşacağınız engeller de o ölçüde artmaktadır.

Subway Surfers ios kaçma oyunu uygulamasını yalnızca birkaç dakika içerisinde indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Sade bir arayüze sahip olan uygulama, sizi etkileyecek formda içeriğe sahiptir. Hd görüntü kalitesine sahip olan Subway Surfers ios bununla beraber çok keyifli ses efektleri ile tasarlanmıştır.

iphone mobil kaçma oyun uygulaması olarak büyük küçük herkese hitap eden Subway Surfers, dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından indirilmiştir. Türkiye genelinde de ios kullanıcıları tarafından çok sevilen oyun, sürprizlerle dolu başarılı bir oyun tasarımına sahiptir.

    Benzer Programlar

  • Çilek Kız Dondurma Çilek Kız Dondurma
    ingilizceÜcretsiz
  • Tomb of the Mask iphone Tomb of the Mask iphone
    TürkçeÜcretsiz1.60