Stickman Soccer

Stickman Soccer

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.1
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu299.40 MB
Üretici
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi14 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (299.40 MB) iOS indir

İphone Futbol Uygulaması

Stickman Soccer ios indir, dünya genelinde 9 milyondan fazla oyuncuya sahip, 2018 futbol oyunu iphone ipad app uygulamalarından bir tanesidir. 50’den fazla oyuncu görünümünü bünyesinde barındıran oyun bununla beraber bir de 150 farklı takım içermektedir. Saf futbol anlayışının hâkim olduğu oyun uygulaması, futbolun en eğlenceli hallerini içermektedir.

iphone futbol oyun uygulaması,  sürekli güncelleme alan ve kendini yenileyebilen bir forma sahiptir. Son güncellemesinde sarı ve kırmızı kart, uzun pas, serbest vuruş, yavaş çekim tekrarları ve rüya takım kurma özelliklerine sahip olmuştur.

Stickman Soccer

Stickman Soccer oyununu oynamak istediğinizde birkaç dakikada indirip başlayabilirsiniz. İos işletim sistemine sahip cep telefonlarında rahatlıkla oynanmaktadır. Bununla beraber ios iPad tabletler de oyunun oynanabildiği bir başka araçtır.

Oyun uygulamasının en büyük avantajı ise hem online hem de offline olarak oynanabiliyor olmasıdır. İnternet olmadan günün herhangi bir anında, herhangi bir yerde rahatlıkla oynayabilmeniz mümkündür.

Farklı kamera açılarından farklı zorluk modlarına kadar çok geniş bir yelpazeye sahip olan oyun, dünya genelinde en sevilen futbol oyunları listesinde yer almaktadır.

    Benzer Programlar

  • Çilek Kız Dondurma Çilek Kız Dondurma
    ingilizceÜcretsiz
  • Tomb of the Mask iphone Tomb of the Mask iphone
    TürkçeÜcretsiz1.60