Stickman Soccer İphone 2018

Stickman Soccer İphone 2018

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu299.40 MB
Üretici
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi25 Eylül 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (299.40 MB) iOS indir

İphone Çöp Adam Futbol Oyunu

Stickman Soccer iphone 2018 indir, daha farklı bir futbol oyununa ihtiyaç duyanlar için oldukça favori bir oyundur. çöp adam futbol oyunu özellikle çizimleri ve grafiği ile PES, FIFA gibi futbol oyunlarından farklı olan oyun uygulaması bu açıdan bay bayan pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Siyah başa sahip çöp adam şeklinde tasarlanmış olan futbolcular, oyun içinde tüm futbol kuralları ile takımlara ayrılmaktadır. Daha sonra karşılıklı futbol oyunu başlamaktadır. Size düşen, oyunu bilerek başlamak ve futbolu kurallarına göre oynamaktır.

Stickman Soccer 2018 Özellikleri

Stickman Soccer iphone 2018, bağımlılık yapan ve keyif veren oyunlar arasında yer almaktadır. Ses efektleri ile yenilenen grafikleri ile göz dolduran oyun 2018 versiyonda çok daha gelişmiş şekilde hazırlanmıştır. İos işletim sistemine sahip olan cep telefonlarında oynandığı bilinmektedir. Ayrıca ios işletimli iPad tabletlerde oyun için idealdir.

Birkaç dakika içinde uygulama marketten indirilebilen oyunun ayrıca online ve offline olarak oynanabildiği bilinmektedir. Oyun oynanmaya başlandığında basit bir futbol oyun uygulamasından çok daha fazlası olduğu anlaşılmaktadır.

    Benzer Programlar

  • Tomb of the Mask iphone Tomb of the Mask iphone
    TürkçeÜcretsiz1.60
  • Airline Commander iphone Airline Commander iphone
    TürkçeÜcretsiz