Spyware Doctor

Spyware Doctor

Versiyon/Sürüm9.0.0.2308
LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu3.9 MB
ÜreticiPC Tools
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi9 yıl önce
Güncelleme Tarihi10 Nisan 2023
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (3.9 MB)

AntiSpyware Doctor Casus Yazılım Programı

Spyware Doctor indir, SUPER AntiSpyware windows bilgisayarlarınıza bulaşacak Spyware virüslerine ve casus yazılımlara karşı ücretsiz koruma sağlamaktadır. Gerçek zamanlı olarak sizlerin kişisel bilgilerinizi ve bilgisayarınızı en iyi şekilde dışardan gelebilecek her türlü saldırılara karşı koruma işlemini gerçekleştirir. Bilgisayarınıza bulaşacak olan bütün casus  yazılımlara karşı etkili koruma sağlamaktadır. Casus yazılım koruma programını bilgisayarınıza kurup  önceden bulaşmış yazılım olup olmadığınıda kontrol etme şansınız bulunmaktadır.

Casus çerezleri, adbots, spybots, spyware (casus), adware (reklam), trojan (truva atı), keylogger adlandırılan büyük virüslerden kötü niyetli her türlü saldırılara karşı sizleri koruyarak internette güvenli gezmenizi sağlar. Internet Explorer tarayıcısında internette geziniyorsanız eğer popup diye adlandırılan otomatik açılan reklamlarıda önleyerek sizin canınızı sıkmasını önler.

Spyware Doctor casusluk yazılımı en arayüzle hazırlanarak hizmet vermektedir. Arayüzü görselliği ve kullanılabilirliği oldukça basittir. Bir çok avantajının bulunmasıyla birlikte gücüne güç katarak sürekli güncellenmektedir. Hızlı arama menüsüyle sizlerin kötü niyetli yazılımlara karşı daha çabuk ulaşmanızı sağlamaktadır. Bilgisayarınıza kurduğunuzda herhangi bir yavaşlatma gözlenmeden sorunsun bir ilerme kaydetmektedir.

Spyware Doctor bilgisayarınızı ve diğer kişisel bilgilerinizi asla herhangi bir perfonmans sorunu yaşatmadan aktif bir şekilde korur. Live Update seçeneği bulunan bu seçenek ile tehtitlere karşı iki kat önlem almış ve yeni güncel tehtitlere karşı kendini en üst düzey korumaya almaktadır.

Casus Yazılımı OnGuard özelliği

OnGuard özelliği bulunan bu özellikle gerçek zamanlı koruma yapmasını sağlamak için geliştirilmiş anlık korumayı hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Yapılan saldırılara karşı koyabilen en üst düzeyde mucadele gösterebilen kesinlikle ücret talep etmeyen yazılımdır.

Not: Yazılımın deneme süresi boyunca sizleri casus yazılımlara veya spywarelere karşı koruması gerçek zamanlı gerçekleşmemektedir. Uygulamayı kurduktan sonra gerçek zamanlı koruma aktif hale gelecektir.

 • Türkçe dil desteği
 • Ücretsiz
 • Tüm Windows sürümlerini destekler
 • Casus yazılımlara karşı anti-virüs koruma programı

Programın Kurulum Videosu

Sypware casus programının kurulumunda izleyeceğiniz adımları düzgün yapabilmek için yükleme video çekimini izleyerek sağlıklı kurulum yapabilirsiniz. Yükleme esnasında anti virüs programının kapatarak yükleme yaptığınızda program sağlıklı bir şekilde çalışabilmektedir. Tüm kullanıcıların tercih ettiği casus yazılım silme programınıda deneyebilirsiniz.

Spyware Doctor Ekran Görüntüsü

  Benzer Programlar

 • Multi Virus Cleaner Multi Virus Cleaner
  İngilizceÜcretsiz1.17 MB
 • Malwarebytes Malwarebytes
  İngilizceÜcretsiz1.57 MB
 • Spyware Doctor HAKKINDA YORUM YAZIN