Spyrix Free Keylogger

Spyrix Free Keylogger

Versiyon/Sürüm3.0
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu4.21 MB
ÜreticiSpyrix
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi17 Haziran 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (4.21 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Keylogger Bilgisayar İşlem Kayıt İzleme Programı

Uygulamanı işlevleri kendinize ait olan bilgisayarınızın güvenliği artırmaya yarar. Spyrix Free Keylogger herhangi bir kullanıcının sizlerden izinsiz olarak hareket etmemesini sağlar.

Eğer ki bir kullanıcı izinsiz bilgisayarınızı sizlerden habersiz kullanımışsa hemen bilgisayarınızı güvenlik işlemlerini yaparak bilgisayarınızı kullanan kullanıcınızın yaptığı tüm işlemleri gizli olarak kayıt altına alır. Hatta kullanıcının bastığı tüm harfleri dahi kayıt altında tutar.

Spyrix Free Keylogger diğer kullanıcıların bilgisayarlarına casusluk yapmak gibi bir gayesi yoktur. Asıl temel görevi bilgisayarınızın güvenliğini sağlamak ve kötü niyetli kullanıcılardan gelebilecek her türlü kötülüklerden men etmeye yaramaktadır. Eğer evde hanımınızın bilgisayara oturduğunu takip etmek istiyorsanız bilgisayarda ne gibi işlemler yaptığını takip etmek istiyosanız tam sizlerin istediği bir yazılımdır.

Spyrix Free Keylogger programı sadece takip için değil ebevyn olarak çocuklarımızın kötü içerikli sitelere girmelerini önlemek için alınabilecek önlemler arasında yer almaktadır. Kullanımı işlevi basit olup güzel bir arayüze sahip olan uygulama bilgisayarınızın arka planında sürekli gizli bir şekilde çalışmak aktivitesi göstermektedir.

Tamamen ücretsiz olan Bilgisayar kayıt programı asla bilgisayarınıza zarar vermeden aktif rol oynamaktadır. Gün içerisinde bilgisayarınızda yapılan tüm işlemleri kayıt altında tutarak sizlerin kullanıcıları gizli bilgisayar takip izle sayesinde kolaylaşmaktadır.

Spyrix Free Keylogger Programın Kullanım Videosu

Herhangi bir kullanıcının haberi olmadan bilgisayarına yükleyerek sistemde yaptığı tüm herşeyi kayıt altına alarak sizleri gün içerisinde ne yaptığı hakkında rapor veren programın indirmeden itibaren tüm kurulum aşamasını tamamlayabilmeniz için video çekimini izleyin. Videoyu izleyerek içeriğinde neler olduğunu ve nasıl yüklemenz gerektiğini kısa zaman içerisinde öğrenebileceksiniz.

Gizli Bilgisayar Takip İzle Ekran Görüntüsü

729 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Multi Virus Cleaner indir Multi Virus Cleaner indir
  İngilizceÜcretsiz1.17 MB
 • Malwarebytes Malwarebytes
  İngilizceÜcretsiz1.57 MB
 • RogueKiller RogueKiller
  ingilizceÜcretsiz27.53 MB
 • Spybot Search & Destroy Spybot Search & Destroy
  TürkçeÜcretsiz15.65 MB
 • Spyrix Free Keylogger HAKKINDA YORUM YAZIN