Spyrix Free Keylogger

Spyrix Free Keylogger

Versiyon/Sürüm3.0
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu4.21 MB
ÜreticiSpyrix
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi9 yıl önce
Güncelleme Tarihi14 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (4.21 MB)

Keylogger Bilgisayar İşlem Kayıt İzleme Programı

Spyrix Free Keylogger indir, Bilgisayardaki bütün işlemleri gizlice kayıt eden bir programdır. Windows tabanlı bilgisayarlarda yapılan işlemleri kayıt altına alan program kurulum yapıldıktan sonra çalışma esnasında kendisini saklamakta çalışma sistemi gizli olarak devam etmektedir. Eğer ki bir kullanıcı izinsiz bilgisayarınızı sizlerden habersiz kullanımışsa hemen bilgisayarınızı güvenlik işlemlerini yaparak bilgisayarınızı kullanan kullanıcınızın yaptığı tüm işlemleri gizli olarak kayıt altına alır. Hatta kullanıcının bastığı tüm harfleri dahi kayıt altında tutar.

Spyrix Free Keylogger diğer kullanıcıların bilgisayarlarına casusluk yapmak gibi bir gayesi yoktur. Asıl temel görevi bilgisayarınızın güvenliğini sağlamak ve kötü niyetli kullanıcılardan gelebilecek her türlü kötülüklerden men etmeye yaramaktadır. Eğer evde hanımınızın bilgisayara oturduğunu takip etmek istiyorsanız bilgisayarda ne gibi işlemler yaptığını takip etmek istiyosanız tam sizlerin istediği bir yazılımdır.

Spyrix Free Keylogger programı sadece takip için değil ebevyn olarak çocuklarımızın kötü içerikli sitelere girmelerini önlemek için alınabilecek önlemler arasında yer almaktadır. Kullanımı işlevi basit olup güzel bir arayüze sahip olan uygulama bilgisayarınızın arka planında sürekli gizli bir şekilde çalışmak aktivitesi göstermektedir.

Tamamen ücretsiz olan Bilgisayar kayıt programı asla bilgisayarınıza zarar vermeden aktif rol oynamaktadır. Gün içerisinde bilgisayarınızda yapılan tüm işlemleri kayıt altında tutarak sizlerin kullanıcıları gizli bilgisayar takip izle sayesinde kolaylaşmaktadır.

Spyrix Free Keylogger Programın Kullanım Videosu

Herhangi bir kullanıcının haberi olmadan bilgisayarına yükleyerek sistemde yaptığı tüm herşeyi kayıt altına alarak sizleri gün içerisinde ne yaptığı hakkında rapor veren programın indirmeden itibaren tüm kurulum aşamasını tamamlayabilmeniz için video çekimini izleyin. Videoyu izleyerek içeriğinde neler olduğunu ve nasıl yüklemenz gerektiğini kısa zaman içerisinde öğrenebileceksiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=08eIxJ3dWjg&feature

Gizli Bilgisayar Takip İzle Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Multi Virus Cleaner Multi Virus Cleaner
    İngilizceÜcretsiz1.17 MB
  • Malwarebytes Malwarebytes
    İngilizceÜcretsiz1.57 MB
  • Spyrix Free Keylogger HAKKINDA YORUM YAZIN