SD Formatter indir

SD Formatter indir

Versiyon/Sürüm4.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu6.7 MB
ÜreticiSDCard
İşletim SistemiWin8/Win7/Win8.1/Win10/WinXP
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (6.7 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

SD Formatter Hafıza Kartına Format Atma Programı

SD hafıza kartı özellikle android mobil, tablet ve iOS akıllı cihazların SD kartlarında bulunan verileri yedeklemenizi sağlıyor. Kartların tüm yönetimini ve formatlama işlemini ücretsiz program sayesinde yapabilirsiniz.

SD Formatter SD Kart Formatlama Programı ile hafıza kartlarının içerisinde bulunan dosya ve klasörlerinizi kolayca yedekleyebilir, sd kartın içerisini temizleyip format atabilirsiniz. SD Formatter programı ile hafıza kartlarınızın yönetimini tertemiz ve ücretsiz yapmanızda yardımcı yazılımdır.

Son zamanlarda akıllı cihazların SD (Hafıza kartı) günden güne çeşitlenmekte ve gün geçtikte daha kaliteli bir hale bürünmeye başlamıştır. Hafıza kartları ile ilgili sorunlarınızda, içerisindeki verileri yedeklemek istediğiniz de, kartı sıfırlamak için format atmak istediğiniz de ve diğer benzeri aktiviteleri programı Windows bilgisayarınıza kurarak gerçekleştirebilirsiniz. SD Kart ile yaşayacağınız tüm problemleri SD Formatter programı ile kolayca halledebilirsiniz.

Programın kolay kullanım ekran ara yüz tasarımı ve Türkçe dil desteği sayesinde tüm kullanıcıların kolay bir şekilde kullanmanızı sağlıyor. Tamamen son sürüm 4.0 olup SD Formatter 4.0 for SD/SDHC/SDXC isimli tüm SD kartları formatlayabilir gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Programın Ekran Görüntüsü

2027 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Backuptrans indir Backuptrans indir
  İngilizceÜcretsiz12.5 MB
 • AnyToISO Mac indir AnyToISO Mac indir
  İngilizceÜcretsiz7 MB
 • Google Drive Google Drive
  Türkçe-ingilizceÜcretsiz987 KB
 • GoodSync GoodSync
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz23.35 MB
 • SD Formatter indir HAKKINDA YORUM YAZIN