SD Formatter indir

SD Formatter indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm4.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu6.7 MB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Win8.1/Win10/WinXP
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi7 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (6.7 MB)

SD Formatter Hafıza Kartına Format Atma Programı

SD Formatter indir, SD hafıza kartı özellikle android mobil, tablet ve iOS akıllı cihazların SD kartlarında bulunan verileri yedeklemenizi sağlıyor. Kartların tüm yönetimini ve formatlama işlemini ücretsiz program sayesinde yapabilirsiniz.

SD Formatter SD Kart Formatlama Programı ile hafıza kartlarının içerisinde bulunan dosya ve klasörlerinizi kolayca yedekleyebilir, sd kartın içerisini temizleyip format atabilirsiniz. SD Formatter programı ile hafıza kartlarınızın yönetimini tertemiz ve ücretsiz yapmanızda yardımcı yazılımdır.

Son zamanlarda akıllı cihazların SD (Hafıza kartı) günden güne çeşitlenmekte ve gün geçtikte daha kaliteli bir hale bürünmeye başlamıştır. Hafıza kartları ile ilgili sorunlarınızda, içerisindeki verileri yedeklemek istediğiniz de, kartı sıfırlamak için format atmak istediğiniz de ve diğer benzeri aktiviteleri programı Windows bilgisayarınıza kurarak gerçekleştirebilirsiniz. SD Kart ile yaşayacağınız tüm problemleri SD Formatter programı ile kolayca halledebilirsiniz.

Programın kolay kullanım ekran ara yüz tasarımı ve Türkçe dil desteği sayesinde tüm kullanıcıların kolay bir şekilde kullanmanızı sağlıyor. Tamamen son sürüm 4.0 olup SD Formatter 4.0 for SD/SDHC/SDXC isimli tüm SD kartları formatlayabilir gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Programın Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Etcher indir Etcher indir
    İngilizceÜcretsiz66.00 MB
  • Alze Backup Alze Backup
    TürkçeÜcretsiz33.00 MB