Scope (Periscope)

Scope (Periscope)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.13.9
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu101.9 MB
Üretici
İşletim SistemiiPhone, iPad ve iPod iOS 9.0
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi2 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (101.9 MB) iOS indir

Scope (Periscope) iPhone Canlı Video Yayını Yapma Uygulaması

Scope (Periscope) indir, Twitter göçmenleri tarafından hazırlanmış canlı video yayını yapma uygulamasıdır. iOS işletim sistemli iPhone ve iPad üzerinden ücretsiz olarak canlı yayın yapmanıza olan tanıyan sosyal paylaşım uygulamasıdır. Kullanıcılar özellikle futbol maçı programlarını canlı izlemek için kullanmaktadırlar.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan uygulama sayesinde ilgi çekeceğini düşündüğünüz özel anları, duurumları ve olayları video olarak sosyal çevrenizle paylaşabillme şansına sahip oluyoruz. Scope (Periscope) uygulaması üzerinden yayını başlattığınızda takipçilerinize bildirim gönderiliyor. Bildirimler sayesinde yapmış olduğunuz yayına takipçilerinizin katılmasını sağlamış oluyorsunuz.

Canlı video yayın uygulaması ile çekmiş olduğunuz videoları takipçilerinizin daha sonra katılarak izleyebilme özelliğide sunuyor. Ayrıca canlı yayın yapmadan önce kimler için yapacağınızı seçebiliyor böylelikle arkadaşlarımıza, ailemize ve bizim için özel olan kişilere özel video içerikleri hazırlayabiliyoruz. Bunu yapabilmeniz için yayına başlamadan önce kilit butonuna tıklayıp yayına katılmasını istediğiniz kişileri seçmeniz yeterli olacaktır.

Yayın yaptığınız videolara ne kadar çok sayıda takipçi katılır ve ilgi görürse Periscope’da en çok sevilenler listesine girme şansımızıda artırmış oluyoruz. iPhone ve iPad mobil cihazlarınız üzerinden canlı yayın yapabilir ve Twitter profilinizi kullanarak takipçilerinizle paylaşabilirsiniz.

Mesajlaşma özelliği sayesinde yayın sırasında izleyiciler arasında iletişim kurabilir ve izleyicilerin yayın hakkinda fikir ve görüşlerini alabilirsiniz. Android kullanıcıları için Periscope Android indirmek için bağlatıya tıklayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • HAGO indir HAGO indir
    ingilizceÜcretsiz24.00 MB
  • Facebook Lasso Facebook Lasso
    İngilizceÜcretsiz56M