Scope Periscope

Scope Periscope

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu8.9 MB
ÜreticiTwitter, Inc.
İşletim SistemiAndroid Mobil /Android Tablet
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi10 Ekim 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (8.9 MB) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Periscope Canlı Yayın ve Video Oluşturma Android Uygulaması

Tüm kullanıcıların video paylaşımlarını yapabileceği Scope Periscope kişisel canlı yayınlarını yaparak paylaşmanızı sağlayan ücretsiz Periscope mobil uygulamadır. Twitter sosyal paylaşım sitesinin kullannıcılarına sunmuş olduğu ve akıllı tablet ve android mobilde kullanabilirsiniz.

Dünya üzerinde beğeniyle kullanılan Periscope mobil android ile dilediğiniz görüntüleri, videoları ve sevdiğiniz özel anlarınızı profilinizde paylaşmanızı sağlıyor. Kişi listenizde bulunan arkadaşlarınızın canlı yayınlarınızı görebiliyor ve sizlerle etkileşimde bulunabiliyor. Arkadaşlarınız paylaştığınız görüntülere yorum ve beğenilerini sizlerle paylaşıyorlar.

Periscope Ne işe Yarar?

Canlı yayın ve video görüntülerini Periscope kullananan diğer mobil kullanıcılarının da yayınlarını görebilir, beğenebilir ve yorumlarda kişisel düşünceleriniz belirtebilirsiniz. Paylaşılan canlı yayınların 24 saat içerisinde kullanıcıların tekrar izlenebilmeside sağlanmıştır. Yayınların zaman dilimini ayarlararak dilediğiniz vakitten sonra otomatikman silinmesini sağlayabilirsiniz.

Twitter üzerinden paylaşılan bağlantıları internet tarayıcılarından veya Twitter Periscope uygulamasıyla takip edebilirsiniz. Mobil veri aracılığıyla veya Wi-Fi bağlantınızla istediğiniz mekanda videolar oluşturup paylaşma seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Uygulamanın Ekran Görüntüsü

248 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Facebook Password Remover Facebook Password Remover
  İngilizceÜcretsiz3.14 MB
 • Twitter Archive Eraser Twitter Archive Eraser
  İngilizceÜcretsiz219 KB
 • TweetDeck TweetDeck
  İngilizceÜcretsiz27 MB
 • Facebook Mentions Facebook Mentions
  İngilizceÜcretsiz389 MB
 • Scope Periscope HAKKINDA YORUM YAZIN