Scope

Scope

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu8.9 MB
ÜreticiTwitter, Inc.
İşletim SistemiAndroid Mobil /Android Tablet
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi9 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (8.9 MB) iOS indir Android indir

Scope Canlı Yayın ve Video Oluşturma Mobil Pc Versiyonu

Tüm kullanıcıların video paylaşımlarını yapabileceği canlı Scope Periscope bilgisayar pc ve mobil apk versiyonunu ücretsiz indir yapıp kişisel canlı yayınlarını yaparak paylaşmanızı sağlayan ücretsiz Periscope mobil uygulamadır. Twitter sosyal paylaşım sitesinin kullannıcılarına sunmuş olduğu ve akıllı tablet ve android mobilde kullanabilirsiniz.

Dünya üzerinde beğeniyle kullanılan Periscope mobil android ile dilediğiniz görüntüleri, videoları ve sevdiğiniz özel anlarınızı profilinizde paylaşmanızı sağlıyor. Kişi listenizde bulunan arkadaşlarınızın canlı yayınlarınızı görebiliyor ve sizlerle etkileşimde bulunabiliyor. Arkadaşlarınız paylaştığınız görüntülere yorum ve beğenilerini sizlerle paylaşıyorlar.

Periscope Ne işe Yarar?

Canlı yayın ve video görüntülerini Periscope apk kullananan diğer mobil kullanıcılarının da yayınlarını görebilir, beğenebilir ve yorumlarda kişisel düşünceleriniz belirtebilirsiniz. Paylaşılan canlı yayınların 24 saat içerisinde kullanıcıların tekrar izlenebilmeside sağlanmıştır. Yayınların zaman dilimini ayarlararak dilediğiniz vakitten sonra otomatikman silinmesini sağlayabilirsiniz.

Twitter üzerinden paylaşılan bağlantıları internet tarayıcılarından veya Twitter Periscope uygulamasıyla takip edebilirsiniz. Mobil veri aracılığıyla veya Wi-Fi bağlantınızla istediğiniz mekanda videolar oluşturup paylaşma seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Scope Periscope Apk versiyonunu hemen indir butonundan indirebilirsiniz.

Uygulamanın Ekran Görüntüsü

6687 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Facebook Lasso Facebook Lasso
  İngilizceÜcretsiz56M
 • WhatsAround WhatsAround
  İngilizceÜcretsiz53M
 • Tumblr Tumblr
  TürkçeÜcretsiz160.1 MB
 • Tamago Tamago
  ingilizceÜcretsiz94.1 MB
 • Scope HAKKINDA YORUM YAZIN