Periscope indir

Periscope indir

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu21.91 MB
ÜreticiTwitter, Inc.
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi7 sene önce
Güncelleme Tarihi21 Şubat 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

PeriScope Canlı Yayın ve Video Oluşturma Mobil Apk Versiyonu

Periscope indir, Periscope apk tüm kullanıcıların video paylaşımlarını yapabileceği canlı Scope Periscope mobil apk versiyonunu ücretsiz indir yapıp play store, kişisel canlı yayınlarını yaparak paylaşmanızı sağlayan ücretsiz Periscope mobil uygulamadır. Twitter sosyal paylaşım sitesinin kullannıcılarına sunmuş olduğu ve akıllı tablet ve android mobilde kullanabilirsiniz.

Dünya üzerinde beğeniyle kullanılan Periscope mobil android ile dilediğiniz görüntüleri, videoları ve sevdiğiniz özel anlarınızı profilinizde paylaşmanızı sağlıyor. Kişi listenizde bulunan arkadaşlarınızın canlı yayınlarınızı görebiliyor ve sizlerle etkileşimde bulunabiliyor. Arkadaşlarınız paylaştığınız görüntülere yorum ve beğenilerini sizlerle paylaşıyorlar.

Periscope Ne işe Yarar?

Canlı yayın ve video görüntülerini Periscope apk kullananan diğer mobil kullanıcılarının da yayınlarını görebilir, beğenebilir ve yorumlarda kişisel düşünceleriniz belirtebilirsiniz. Paylaşılan canlı yayınların 24 saat içerisinde kullanıcıların tekrar izlenebilmeside sağlanmıştır. Yayınların zaman dilimini ayarlararak dilediğiniz vakitten sonra otomatikman silinmesini sağlayabilirsiniz.

Twitter üzerinden paylaşılan bağlantıları internet tarayıcılarından veya Twitter Periscope uygulamasıyla takip edebilirsiniz. Periscope mobil veri aracılığıyla veya Wi-Fi bağlantınızla istediğiniz mekanda videolar oluşturup paylaşma seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Scope Periscope Apk versiyonunu hemen indir butonundan indirebilirsiniz.

Periscope Canlı yayın Uygulamanın Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • IMVU: 3D Avatar Sanal Oyun IMVU: 3D Avatar Sanal Oyun
    TürkçeÜcretsiz47M
  • Quora Quora
    İngilizceÜcretsiz7,3M
  • Periscope indir HAKKINDA YORUM YAZIN