Sahadan İphone

Sahadan İphone

Versiyon/Sürüm2.1.7
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu12.90 MB
Üretici
İşletim Sistemiios
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi10 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (12.90 MB) iOS indir APK indir

İphone Sahadan Canlı Maç Sonuçları

Sahadan Canlı Sonuçlar uygulaması indir, iphone maç takibi yapmayı sevenler için oldukça uygun bir uygulamadır. İos işletim sistemine sahip olan cep telefonları ya da tabletler için uyumlu olan uygulama, futbol ve basketbol maçlarını an be an takip edebilmenizi sağlamaktadır. Maç takip uygulaması olduğu için dünya genelinde tüm ligler hakkında fikri sahibi olmanızı sağlayan etkili bir uygulamadır.

iphone mobil kullanıcıları arasında çok popüler olan ve dünya maçlarını yakından izleme fırsatı sunan maç takip uygulaması, oldukça sade bir arayüze sahiptir. Futbola ya da basketbola meraklı olan büyük küçük herkesin anlayabileceği sadeliktedir.

Sahadan Canlı Sonuçlar

Sahadan Canlı Sonuçlar ios, ücretsiz şekilde spor bilginizi arttırabileceğiniz gündemi takip edeceğiniz uygulamalardan biridir. İos işletim sistemli cihazlara uyumlu olan uygulama, güncel spor haberlerinden bilgi edinmenizi sağlamaktadır. Bununla beraber takımınızın ligdeki sıralaması hakkında fikir edinebilir, anketleri ve maç sonuçlarını değerlendirebilirsiniz.

Sahadan Canlı Sonuçlar uygulaması, binlerce kişi tarafından indirilen ve memnun kalınan uygulamalardan bir tanesidir. Kapsamlı bilgi sunduğu için at yarışından baskete kadar birçok spordan haberdar olmanıza yardımcı olmaktadır.

    Benzer Programlar

  • Uber İphone Uber İphone
    TürkçeÜcretsiz406.7 MB
  • Mynet Haber iphone Mynet Haber iphone
    TürkçeÜcretsiz