PureVPN iphone

PureVPN iphone

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm3.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu226.90 MB
Üretici
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi14 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (226.90 MB) iOS indir

PureVPN İphone Vpn Uygulaması

PureVPN iphone indir, iphone ios cihazlar ile internet bağlantısı konusunda güvenli sistem sağlayan vpn uygulamalardan bir tanesidir. Gizlilik sağlayacak kapsamlı bir VPN uygulaması isterseniz bu uygulamayı indirip giriş yapabilirsiniz. İos iphone işletim sistemine sahip cep telefonları ya da tabletler üzerinden internete bağlanmak istediğinize güvenlikli ve gizli bir bağlantı elde edebilirsiniz. Bunu sağlayabilmek adına PureVPN uygulaması, cihazlarınızda muhakkak bulunmalıdır.

PureVPN iphone uygulamasının kullanıcıya sunduğu birbirinden farklı ağ seçenekleri, farklı bir ülke üzerinden bağlanıldığını gösterecektir. Bu sayede IP sorunsalı çözülüp istenilen internete kolayca bağlanılabilecektir.

PureVPN

PureVPN iphone uygulaması şirketlerden devletlere, kişisel verilerinizi gözlem altında tutan tüm sistemlerden korunmanıza yardımcı olmaktadır. Bilgilerinizi koruma altına alabileceğiniz ve internette hayalet olabileceğiniz VPN uygulaması bu açıdan çok önemlidir. Anonim gezintiler ve güvenli sörfler için kişisel önlem almak niyetindeyseniz ios işletim sistemi bulunan cihazlarınıza PureVPN’yi indirebilirsiniz.

İndirme işlemi birkaç dakika sürdükten sonra uygulamayı kullanmanız da bir o kadar kolay olacaktır. Sade ve basit bir arayüze sahip olan uygulama herkes tarafından anlaşılabilecek kadar açıktır. Bu özellikleri yaşı büyük ya da küçük herkesçe kullanılmasını sağlamaktadır.

 

    Benzer Programlar

  • AnyTrans indir AnyTrans indir
    İngilizceÜcretsiz12M
  • AppLock iphone AppLock iphone
    İngilizceÜcretsiz7,8M