PUBG iPhone

PUBG iPhone

Versiyon/Sürüm2018
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu892.7 MB
ÜreticiTencent Mobile
İşletim SistemiiPhone, iPad ve iPod iOS 9.0
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi4 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (892.7 MB) iOS indir APK indir

PUBG Mobile iPhone için Online Hayatta Kalma Oyunu

PUBG Mobile iphone indir, PUBG iOS iPhone cihazlarınızda ücretsiz ve online oynayabileceğiniz iphone PUBG Mobile hayatta kalma oyunudur. Tencent Mobile Games tarafından geliştirilen en popüler hayatta kalma, savaş ve mücadelenin verildiği en güzel PUBG oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

PUBG iPhone ve iPad’de ücretsiz indirip oynayabileceğiniz oyunu profesyonel oyuncular, editörler, YouTuber’lar, sıradan oyuncular ve yediden yetmişe her oyuncunun dikkatini çekebilecek düzeyde tasarlanmıştır. Oynanışı ve çok kaliteli grafikleriyle hayatta kalma mücadelesini oyuna yansıtan mükemmel bir oyun diyebilirim.

PUBG Mobile oyununda kahraman modellemeleri, silah sesleri, harita detaylar, hareketler, oynanış kontrolleri ve grafik detaylarıyla her şey dör dörtlük. Online oynanan oyunu ilk defa oynayacak oyuncuları için kısaca bahsetmek gerekirse; terk edilmiş evlerle dolu bir haritada sağ kalan kişi olabilmek için hayatta kalma mücadelesi veriyoruz.

Oyun başlangıcında herkes eşit olup silahsız ve diğer şartlarla aynı durumda oyuna başlıyoruz. Terk edilmiş yerde sınırlı sayıda gıda ve silahlar bulunuyor ve ekipmanları diğer oyunculardan önce bulmanız gerekiyor. Çünkü zaman ilerledikçe savaş alanı daralıyor ve haritada ekipmanları bulmamız zorlaşıyor. Ücretsiz Android cihazlarınıza indirmek için PUBG indir PC bağlantısından windows sürümünü PUBG Mobile apk bağlantısından da android apk versiyonunu tıklayarak indirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Çilek Kız Dondurma Çilek Kız Dondurma
    ingilizceÜcretsiz
  • Tomb of the Mask iphone Tomb of the Mask iphone
    TürkçeÜcretsiz1.60
  • PUBG iPhone HAKKINDA YORUM YAZIN