Pokémon Quest ios indir

Pokémon Quest ios indir

Versiyon/Sürüm1.1
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu
ÜreticiThe Pokemon Company
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi29 Eylül 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir

İphone Pokemon Online Bulma Oyunu

Pokémon Quest iphone indir,  şehirlerde pokemon bulma oyunu Niantic Labs tarafından tasarlanmış ve son dönemlerin en çok ses getiren oyunlarından biri seçilmiştir. Arttırılmış gerçeklik üzerine kurulu olan oyunda, şehrin herhangi bir noktasında bulunan pokemonları görüp gidip almanız gerekmektedir. Oyun uygulamasının size vermiş olduğu pokemon toplama görevi, bulunduğunuz konumla doğrudan ilgilidir.

Şehrin herhangi bir yanına bırakılmış olan pokemonları o noktaya giderek bulmanız ve ios işletimli cep telefonunuzla onaylamanız gerekmektedir. İos işletimli tabletlerle de oynanabilen oyun milyonlarca kez indirilen en favori oyunlar listesinde yer almaktadır.

Pokémon Quest

Pokémon Quest, adından söz ettiren ve büyük küçük herkesin merak ettiği oyun uygulamalarından bir tanesidir. Sosyal medya üzerinde büyük bir yankı uyandıran oyun uygulaması, oyuncuların konumsal verilerine dayalı olarak bulundukları şehirde hareket halinde olmalarını sağlamaktadır.

Birçok kişiye ilginç gelen ancak bağımlılık yapan oyunlar listesinde ilk sırada yer alan Pokémon Quest bu özelliği sayesinde uzun süre cep telefonlarında ve tabletlerde yer alacak gibi görünüyor. Üstelik indirmek de oyuna başlamak da bir o kadar kolay.

    Benzer Programlar

  • Çilek Kız Dondurma Çilek Kız Dondurma
    ingilizceÜcretsiz
  • Tomb of the Mask iphone Tomb of the Mask iphone
    TürkçeÜcretsiz1.60
  • Pokémon Quest ios indir HAKKINDA YORUM YAZIN