PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.50
LisansDeneme Sürümü
Dilingilizce
Dosya Boyutu892.70 MB
Üretici
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi6 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (892.70 MB) iOS indir

Mobil Aksiyon Savaş Oyunu

Playerunknown’s Battlegrounds mobile iphone indir, hayatta kalma oyunu olarak tanımlanan ve birçok kişi tarafından oynanan başarılı PUBG oyunlardan biridir.  Online olarak oynanan ve dünya genelinde büyük bir ses getiren oyunda temel amacınız hayatta kalan kişi olmaktır. Ücretsiz şekilde indirip kolayca kurabileceğiniz oyun uygulaması birkaç dakika içinde inebilmektedir.

Hemen inmesi ve kolay şekilde anlaşılabilmesi ise oyun uygulamasının büyük küçük herkes tarafından oynanmasını sağlamaktadır. Sade ve anlaşılır arayüzü sayesinde oyundaki temel mantığı çözmeniz çok uzun sürmemektedir. Dolayısıyla keyifli şekilde oynayabilmeniz mümkündür.

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Özellikleri

Playerunknown’s Battlegrounds iphone oyun uygulaması, ios işletim sistemine sahip cep telefonları için uyumlu bir oyundur. Bunun yanında ios işletimli iPad tabletlerle de kullanıldığı görülmektedir. Dolayısıyla hem cep telefonlarınız üzerinden hem de tabletleriniz üzerinden birkaç dakikada indirip keyifli oyun saati geçirebilmeniz mümkündür.

Hayatta kalma mücadeleniz esnasında karakterlerin çizimleri, grafiklerin gerçekçiliği, renklerin tonlamaları dikkatinizi çekecektir. Bunun yanında oyunun müzikleri ve ses efektleri de oyundan daha fazla keyif almanızı mümkün kılacaktır. PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS oyunu, oyuncunun ilgisini çekecek birçok açıya sahiptir.

    Benzer Programlar

  • Tomb of the Mask iphone Tomb of the Mask iphone
    TürkçeÜcretsiz1.60
  • Airline Commander iphone Airline Commander iphone
    TürkçeÜcretsiz
  • PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS HAKKINDA YORUM YAZIN