PES 2019 ios

PES 2019 ios

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0
LisansDeneme Sürümü
Dilingilizce
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi22 Eylül 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir () iOS indir

Pes 2019 İphone ios Mobil Oyunu

PES 2019 mobil ios indir, futbol oyunları arasında en popüler olanlardan bir tanesidir. Pes 2019 Evolution Soccer Mobil iphone 2019 yılının adından en çok söz ettiren oyunu olan PES 2019, gören herkesin heyecanla oynamak istediği, etkili bir içeriğe sahiptir. Binlerce kişi tarafından beklenen oyun uygulaması her yenilenmede gerçeğe bir adım daha yaklaşmaktadır.

PES 2019 milenyumdan sonra oyuncuların hayatına inen futbol oyunu daha sonra her adımda daha gerçek bir hal almıştır. 2019 serisinin futbolcularla birebir olması son derece heyecan uyandırmaktadır. Oyunu ios işletim sahip cep telefonlarında oynamak mümkündür. Ayrıca ios işletimli iPad tabletlerde de dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

PES 2019 Özellikleri

PES 2019 ios bay bayan birçok kişi tarafından severek oynanan futbol oyunlarından bir tanesidir. Son versiyonda yenilenen grafikler, tasarımlar ve ses efektleri ile kalıcı bir yer edindiğini söyleyebilmek mümkündür. PES 2019 bununla beraber özellikle dünyaca ünlü birkaç futbolcu ile anlaşmış olan oyun, oyuncuların tavır kontrollerini de göz önüne çıkarmıştır. Bu sayede oyun uygulamasında gerçek hayata dair çok daha fazlasını bulabilmek mümkündür. Dolayısıyla hem futbolcular hem de oyunu oynayan kişiler çok daha keyifli oynayabilmektedir.

    Benzer Programlar

  • Tomb of the Mask iphone Tomb of the Mask iphone
    TürkçeÜcretsiz1.60
  • Airline Commander iphone Airline Commander iphone
    TürkçeÜcretsiz