Mynet 101 Çanak Okey iphone

Mynet 101 Çanak Okey iphone

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi8 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir () iOS indir

iphone Türkçe Mynet Çanak Okey

Mynet 101 Çanak Okey iphone indir, okey oynamayı sevenlere hitap eden kaliteli oyunlardan biridir. Çanak okey ios işletim sistemine sahip cep telefonlarınıza indirebileceğiniz bu uygulama aynı zamanda online olarak okey oynama şansı sunmaktadır. Yalnızca cep telefonlarınızda değil ios işletimli tabletlerinizde de bu oyunu oynama şansı elde edebilirsiniz.

En eski masa oyunlarından biri olan okey, masaüstü bilgisayarlardan sonra cep telefonları ve tabletler üzerinden de oynanmaktadır. Bu sayede günün herhangi bir anında dilediğiniz zaman Mynet 101 Çanak Okey uygulamasına tıklayıp oyunu oynama şansınız bulunmaktadır.

Mynet 101 Çanak Okey Özellikleri

Mynet 101 Çanak Okey bir oyun uygulaması olarak en çok oyuncuya sahip uygulamalardan biridir. Türkiye genelinde binlerce kişi tarafından indirilen uygulama, açık ve sade bir menüye sahiptir.

Birbirinden farklı masalar ve salonlar bulunan uygulamada, dilediğiniz odaya girebilmeniz mümkündür. İstediğiniz salonda masa açabilir ya da açılmış herhangi bir masaya oyuncu olarak katılabilirsiniz.

Ekranında sohbet butonu bulunduran oyun uygulaması, masada bulunanlarla iletişim kurabilmenizi de sağlamaktadır. Bu sayede hem ortağınızla hem de rakiplerinizle sohbet edebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Çilek Kız Dondurma Çilek Kız Dondurma
    ingilizceÜcretsiz
  • Tomb of the Mask iphone Tomb of the Mask iphone
    TürkçeÜcretsiz1.60