Muhteşem Sultan ios

Muhteşem Sultan ios

Versiyon/Sürüm1.2.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu197.70 MB
Üretici
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi16 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir

İphone Osmanlı Tarih Mobil Oyunu

Muhteşem Sultan iphone indir, İos işletim sistemli mobil cihazlarda Osmanlı tarihini tekrar tekrar yaşamak isteyenler için güzel bir uygulamadır. Oldukça güçlü şekilde hazırlanmış olan oyun uygulaması, Osmanlı tarihi ile ilgili ilk rol yapma simülasyonudur. Oyunu indirip oynamaya başlayan binlerce kişi sürükleyiciliğinden ve başarısından etkilenmektedir.

Grafikleri ve ses donanımı ile kalitesini ortaya koyan Muhteşem Sultan ios, temelde sizi baz almaktadır. Siz bir yönetici olarak ülkeyi yönetmekte ve imparatorluğu ayakta tutmak zorundasınız. Savaşmak, mücadele etmek, teknolojiye ayak uydurmak, ittifaklarla stratejiler geliştirmek gibi birçok görev sizleri beklemektedir.

Muhteşem Sultan Özellikleri

Muhteşem Sultan iphone ipad oyun uygulaması, ios işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlerde kullanılabilmektedir. Bu bağlamda iphone ve ipad cihazlarınızda oyunu rahatlıkla oynayabileceğinizden emin olabilirsiniz. Üstelik gelişen teknolojiyle beraber oyunun çok yönlü kalite sunduğunu söylemek de mümkündür.

Muhteşem Sultan her yaştan kullanıcıya hitap eden bir uygulamadır. Erkekler kadar kadınlar da Muhteşem Sultan oyunuyla Osmanlı tarihini yeniden hayata geçirmektedir. Bu bakımdan tarihsel oyunları sevenler için bu oyun uygulamasının oldukça ideal olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

    Benzer Programlar

  • Çilek Kız Dondurma Çilek Kız Dondurma
    ingilizceÜcretsiz
  • Tomb of the Mask iphone Tomb of the Mask iphone
    TürkçeÜcretsiz1.60