MorphVOX Pro indir

MorphVOX Pro indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Puan 1,00 .5)
Loading...
Versiyon/Sürüm2.8
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu5.1 MB
ÜreticiScreaming Bee
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi2 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (5.1 MB) Android indir

PC Ses Değiştirme Programı

MorphVOX Pro indir, Windows PC’lerdeve android sistemlerde kaydettiğiniz sesleri MorphVOX Pro sayesinde kadın, erkek, çocuk, fısıltı, canavar, yaşlı ve robot seslerine değiştirme programıdır. Sevdiklerinize sohbet programları aracılığı ile ses dosyalarınızı paylaşarak neşeli ve eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. En iyi ses değiştirme Windows aracı olarak karşımıza ücretsiz olarak çıkmaktadır.

En iyi Ses Değiştirme Programı

MorphVOX Pro Ses Değiştirme Programı ile sesli konuşmalarınıza istediğiniz ses efektini vererek sesinizi dilediğiniz ses dönüştürür. Ses değiştirici özelliği sayesinde sevdikleriniz ile sesli konuşma sırasında farklı ses efektleri vererek şakalar yapıp tanıdığınız birinin sizi tanımamasını sağlar. Birisini sesinizle işletme konusunda başarılı ve oldukça üst seviye ses değiştirme araçlarıyla hizmet vermektedir. (Sound Changer) diyede google arama motorunda aratılarak yüksek download edilmeler arasında yer alır.

Profesyonel ses değiştirme hizmetiyle birçok kullanıcı tarafından büyük bir ilgiye kullanılan MorphVOX pro programını indirip sizlerde ses dönüştürme ve ses değiştirme modülünden fayda görebilir pro son sürümüyle daha yeni özellikleriyle karşılaşabilirsiniz.

Ekran Görüntüsü

1113 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Giada İndir Giada İndir
  İngilizceÜcretsiz3.6 MB
 • Subtitle Workshop Subtitle Workshop
  enÜcretsiz1.02 MB
 • Bass Chorus Bass Chorus
  enÜcretsiz843.34 KB
 • AV Voice Changer AV Voice Changer
  İngilizceÜcretsiz16.5 MB
 • MorphVOX Pro indir HAKKINDA YORUM YAZIN