Giada İndir

Giada İndir

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu3.6 MB
ÜreticiVST Plug-In Tech
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi3 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (3.6 MB)

Elektronik Müzisyen Dj Efekt Yapma Programı

Giada İndir, Windows işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılabilen ücretsiz özel Dj Ses programlardan biridir. Çoğu zaman DJ’ler, ses sanatçıları ve enstrümantal işlemlerle ilgilenen kişiler tarafından tercih edilen bir programdır.

Temel olarak hardcore ses aracı olduğunu söylemek mümkündür. Ses aracı programı olarak çok kapsamlı, oldukça güncel olduğunu belirtmek gerekmektedir. Giada indir programını kullanarak sesiniz üzerinde ya da çevrenizde kayıtlı olan sesler üzerinde dilediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.

Giada İndir Nedir?

Dj Ses programı olarak tanımlanan Giada indir programı, sesler üzerinde herhangi bir işlem yapmak istediğinizde yardımcı olacaktır. Kayıt altına aldığınız herhangi bir ses üzerinde değişiklik yaparak minimal bir dosya oluşturabilirsiniz.

Programı indirip kurduktan hemen sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Kendinize özel kanal açmanızı isteyen program burada kayıt altına alınan, üzerinde oynanan tüm ses dosyalarını bir arada bulundurmaktadır. Bu açıdan çok düzenli ve profesyonel bir iş çıkardığını söylemek mümkündür.

Giada İndir Özellikleri

Giada ses efekt programı, kullanıcı dostu bir programdır. İndirme ve kurma işlemleri sırasında herhangi bir zorluk yaşatmadığı gibi kullanımı esnasında da çok fazla zorlamamaktadır. Birkaç dakika çözmek için incelemek yeterli olmaktadır.

Birbirinden farklı birçok ses aracını bir arada bulunduran program size dilediğiniz herhangi birini sunma şansı vermektedir. Herhangi bir efekti tercih edip ses araçları ile zenginleştirebilme şansınız bulunmaktadır. Tüm bu işlemleri ücretsiz şekilde yaptıran program, internet bağlantısı da gerektirmemektedir.

    Benzer Programlar

  • AC3Filter AC3Filter
    İngilizceÜcretsiz3.99 MB
  • Subtitle Workshop Subtitle Workshop
    enÜcretsiz1.02 MB
  • Giada İndir HAKKINDA YORUM YAZIN