Ses Yükseltme Programı

Ses Yükseltme Programı

Versiyon/Sürüm1.0
LisansDeneme Sürümü
Dilingilizce
Dosya Boyutu55.68 MB
ÜreticiSRS Labs.
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi15 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (55.68 MB)

Windows Bilgisayar Ses Yükseltme Kalite Arttırma Programı

Ses Yükseltme Programı indir, Srs Labs. tarafından, ses kartı programı kategorisinde kullanıcılara sunulan Srs audio sandbox oldukça eski bir programdır. Uygulama ile bilgisayarınızda ses kalitesini daha iyi hale getirmeniz mümkündür. Srs Audio Sandbox sadece Windows bilgisayarlarda kullanılabilmektedir.

Srs Audio Sandbox Özellikleri

Bu ses kartı programı, ses kartına entegre olarak çalışmaktadır. Uygulama ile izlediğiniz filmi, oynadığınız oyunu, dinlediğiniz müziği daha keyifli hale getirebilirsiniz. Ses yükseltme programı SRS Headphone 360 özelliği ile sadece kulaklıklardan 3d 5.1 akustik ses dinleme imkanı sunmaktadır. SRS TruSurround XT özelliği ile stereo hoparlörlerden 3d 5.1 akustik ses alma imkanına sahipsiniz.

Türkçe dil desteği olmadan, İngilizce olarak indirilen program ücretlidir. Ücretsiz deneme sürümünü kullandıktan sonra programın full versiyonunu temin edebilirsiniz. 15 günlük deneme sürümü 55 MB’lık boyutu ile saniyeler içinde indirilebilir.

Srs Audio Sandbox Nasıl Kullanılır?

Uygulamanın deneme sürümünü hemen indirebilir ve kurabilirsiniz. Saniyeler içinde indirip kurabileceğiniz uygulamayı açtıktan sonra karşınıza çıkan ekranda Start butonuna basıp uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sol kısımda yer alan alternatiflerden seçim yaparak karşınıza çıkan onay baloncuğunu tıklamanız gerekmektedir. Bu noktadan sonra bilgisayarınızdan çıkan ses daha kaliteli olacaktır. Kurulumdan sonra ses alma sorunu yaşıyorsanız; ses kartınız eski sistem olabilir. Program, eski sistem ses kartlarını desteklemediğinden sorun yaşayabilirsiniz. Ses kartınızın kalitesine göre programın işlevselliği de doğal olarak artış gösterecektir.

    Benzer Programlar

  • AC3Filter AC3Filter
    İngilizceÜcretsiz3.99 MB
  • Giada İndir Giada İndir
    İngilizceÜcretsiz3.6 MB
  • Ses Yükseltme Programı HAKKINDA YORUM YAZIN