Subtitle Workshop

Subtitle Workshop

Versiyon/Sürüm2.51
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu1.02 MB
ÜreticiURUSoft
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (1.02 MB)

Filmlere Kliplere Alt Yazı Ekleme Düzenleme Programı

Subtitle Workshop indir, Windows altyazı düzenleme ekleme proramı kategorisinde sunulan Subtitle Workshop, filmlere kliplere alt yazı eklemenize yardımcı olmaktadır. Hemen her altyazı formatını destekleyen uygulama ile basit olduğu kadar gelişmiş bir yazılımdır. Altyazı programı alanındaki en popüler uygulama olan Subtitle Workshop, URUSoft tarafından geliştirilmiştir. Uygulamanın geçmişi oldukça fazla olmasına rağmen; zengin içeriğiyle günümüzde hala popüler olmayı başarabilmektedir.

Subtitle Workshop’un Özellikleri Nelerdir?

Sade ve basit ara yüz uygulamanın en dikkat çeken özelliğidir. Uygulama güçlü bir altyazı dönüştürme aracıdır. Altyazılardaki hataların kontrol edilip düzeltilebilmesine izin verir. Subtitle Workshop’ta altyazı uyarlama, film dosyalarından görüntü oranı alabilme gibi özellikler de mevcuttur. Uygulama kullanıcılara ücretsiz ve İngilizce olarak sunulmaktadır.

Subtitle Workshop’un Desteklediği Formatlar

Adobe Encore DVD’nin uzantısı txt, Captions, DVD Junior, Advanced SubStation Alpha, FAB Subtitler, JACOSub, MicroDVD, Karaoke Lyrics, Panimator, PowerDivX, Power Pixel, RealTime, SonicDVD Dreator, Stream SubText Player, SubViewer, Torbo Titler, ViPlay Subtitle File, ZeroG uygulamanın desteklediği formatlardan bazılardır. Uygulamayı Windows bilgisayar üzerinde bu formatlar dahilinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Subtitle Workshop Nasıl Kullanılır?

Programı indirip kurulumunu yaptıktan sonra programı açın. Açtığınız ekran karşınıza çıkan ara yüz oldukça basittir. Buradan rahatlıkla altyazı eklemenizi yapabilirsiniz. Ekranın sol kısmındaki menü bu anlamda yardımcınız olacaktır. Ekranın sağ kısmında genişçe bir alanda altyazı eklenecek görüntüler görülmektedir. Bunun hemen altında da altyazıları eklediğiniz, düzenlediğiniz kısım bulunmaktadır.

 

    Benzer Programlar

  • AC3Filter AC3Filter
    İngilizceÜcretsiz3.99 MB
  • Giada İndir Giada İndir
    İngilizceÜcretsiz3.6 MB
  • Subtitle Workshop HAKKINDA YORUM YAZIN