Bass Chorus

Bass Chorus

Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu843.34 KB
ÜreticiTrevor Magnusson
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi7 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (843.34 KB)

Bass Chorus Ses Kalitesi Yükseltme Programı

Ses düzenleme programı kapsamında Bass Chorus bilgisayarınıza indir yaparak bas sesler için ince ayarlar yapma olanağı sağlamaktadır. Uygulama ile ses sistemindeki pek çok frekansa detaylı ayarlamalar yapılabilmektedir. Müzik dinlerken yapılan ses ayarı ile daha kaliteli ve yüksek basla müzik dinlemek mümkün.

Bass Chorus Özellikleri Nelerdir?

Ses düzenleme programı Bass Chorus dahilindeki farklı kanal modları sayesinde seste karıştırmalar yapılabilir. Uygulamanın son güncellemesiyle birlikte bazı basit hatalar ortadan kaldırılmış ve içerikteki fontlar büyütülmüş. Kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan Bass Chorus ses düzenleme programında Türkçe dil desteği bulunmamaktadır. Uygulamayı sadece İngilizce olarak kullanabiliyorsunuz.

Ses kalite yükseltme Bass Chorus 546 KB gibi düşük bir boyuta sahip olduğundan hızlıca indirilebiliyor ve bilgisayarda yer kaplamıyor. Trevor Magnusson’un üreticiliğini üstlendiği uygulama, Windows’un tüm sürümlerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Bass Chorus Nasıl Kullanılır?

Uygulama indirildiğinde exe uzantılı kurulum dosyası ile gelmeyecektir. Eklenti türündeki Bass Chorus dosyasını uygun klasörün içine yerleştirdikten hemen sonra kullanmaya başlayabilirisiniz. Uygulama sayesinde ses ve müzik dosyalarında donanımsal ses düzenleme işlemi yapabilirsiniz. Uygulamanın bas seviyesi oldukça ideal olduğundan kullanıcılarına kendisini sevdirmiştir.

Uygulamayı kaldırmak istediğinizde eklentiyi yüklerken attığınız klasöre gidip eklentiyi buradan silmelisiniz. Uygulamanın kullanımı son derece basit olduğundan başlangıç seviyesinde bilgisayar kullananlar bile rahatlıkla kullanabilir. Gerekli tüm menü programın açılışında göreceğiniz ara yüzde mevcuttur. Buradan depth, rate, delay, feddback gibi ayarların düğmelerine tıklayarak ayarlamalar yapabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • AC3Filter AC3Filter
    İngilizceÜcretsiz3.99 MB
  • Giada İndir Giada İndir
    İngilizceÜcretsiz3.6 MB
  • Bass Chorus HAKKINDA YORUM YAZIN