Bass Chorus

Bass Chorus

Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu843.34 KB
ÜreticiTrevor Magnusson
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (843.34 KB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Bass Chorus Ses Kalitesi Yükseltme Programı

Ses düzenleme programı kapsamında Bass Chorus ile bas sesler için ince ayarlar yapabilirsiniz. Uygulama ile ses sistemindeki pek çok frekansa detaylı ayarlamalar yapılabilmektedir. Müzik dinlerken yapılan ses ayarı ile daha kaliteli ve yüksek basla müzik dinlemek mümkün.

Bass Chorus Özellikleri Nelerdir?

Ses düzenleme programı Bass Chorus dahilindeki farklı kanal modları sayesinde seste karıştırmalar yapılabilir. Uygulamanın son güncellemesiyle birlikte bazı basit hatalar ortadan kaldırılmış ve içerikteki fontlar büyütülmüş. Kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan Bass Chorus ses düzenleme programında Türkçe dil desteği bulunmamaktadır. Uygulamayı sadece İngilizce olarak kullanabiliyorsunuz.

Ses kalite yükseltme Bass Chorus 546 KB gibi düşük bir boyuta sahip olduğundan hızlıca indirilebiliyor ve bilgisayarda yer kaplamıyor. Trevor Magnusson’un üreticiliğini üstlendiği uygulama, Windows’un tüm sürümlerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Bass Chorus Nasıl Kullanılır?

Uygulama indirildiğinde exe uzantılı kurulum dosyası ile gelmeyecektir. Eklenti türündeki Bass Chorus dosyasını uygun klasörün içine yerleştirdikten hemen sonra kullanmaya başlayabilirisiniz. Uygulama sayesinde ses ve müzik dosyalarında donanımsal ses düzenleme işlemi yapabilirsiniz. Uygulamanın bas seviyesi oldukça ideal olduğundan kullanıcılarına kendisini sevdirmiştir.

Uygulamayı kaldırmak istediğinizde eklentiyi yüklerken attığınız klasöre gidip eklentiyi buradan silmelisiniz. Uygulamanın kullanımı son derece basit olduğundan başlangıç seviyesinde bilgisayar kullananlar bile rahatlıkla kullanabilir. Gerekli tüm menü programın açılışında göreceğiniz ara yüzde mevcuttur. Buradan depth, rate, delay, feddback gibi ayarların düğmelerine tıklayarak ayarlamalar yapabilirsiniz.

102 kez indirildi

Benzer Programlar

 • AV Voice Changer AV Voice Changer
  İngilizceÜcretsiz16.5 MB
 • Audacity indir Audacity indir
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz21 MB
 • Fake Voice Ses Değiştirici Fake Voice Ses Değiştirici
  İngilizceÜcretsiz7 MB
 • MorphVOX Pro indir MorphVOX Pro indir
  İngilizceÜcretsiz5.1 MB
 • Bass Chorus HAKKINDA YORUM YAZIN