Microsoft Photo Story

Microsoft Photo Story

Versiyon/Sürüm3
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu3 MB
ÜreticiMicrosoft
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi4 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (3 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Puan 4,00 .5)
Loading...

Photo Story Slayt Hazırlama ve Resim Düzenleme Programı

Fotoğrafçılık, son yıllarda en çok gelişen alanlardan birisidir. Microsoft Photo Story programı özellikle efektler, fotoğrafların slayt gösterisi sosyal paylaşım sitelerinin artması ile önem kazanmıştır. Hemen hemen herkes kolay bir şekilde efekt yapmak, fotoğraf düzenlemek ve slayt yapmak için programlar aramaktadır. Microsoft Photo Story fotoğraf düzenleyici olarak kullanılabilen, slayt yapma ihtiyacını gideren bir programdır.

Microsoft Photo Story Programının Özellikleri

Slayt hazırlama yazılımı geliştiren firma adı üstünde Microsoft’un kendisidir. Dijital olarak çekilen fotoğraflardan istediğiniz şekilde slayt gösterisi oluşturmanıza yardımcı olur. Kullanımı oldukça basittir. Birçok fotoğraf düzenleyicisinin aksine amatör kullanıcıların rahatlıkla kullanabileceği bir fotoğraf düzenleyici programıdır. Slayt gösterilerini yaparken arka planda redim ya da müzik olmasını isterseniz özel tercihlerinize imkân tanır. Resimlerizi kırpabilir, döndürebilir ve istediğiniz metni üzerine yazabilirsiniz. Ayrıca dosyalarınızı e-mail olarak paylaşmanıza imkân tanır. Resimlerinizi slayt gösterisi yaparak televizyon ya da bilgisayarda tam olarak izleme imkanına sahip olursunuz. Özel günlerinizin fotoğraflarını kolayca bir bütün haline getirmenize imkân tanır.

Photo Story Programı Nasıl Kurulur?

Yazılımın kurulumu için internet bağlantınızın olması gereklidir. Türkçe dil imkanının olması programın kurulumunda size yardımcı olacaktır. Slayt hazırlama indirme işleminden sonra gerekli yönergeleri takip ederseniz kolaylıkla kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Photo Story Programı Nasıl Kullanılır?

Microsoft Photo Story programında yer alan işaretler ve simgeler sizin kullanımınızı kolaylaştıracaktır. Kurulumdan sonra programı açıp “Yeni Bir Öykü Başlatın” dedikten sonra slaytta kullanacağınız fotoğraflar seçmelisiniz. Daha sonra slaytta yer almasını istediğiniz fotoğrafları programa yüklemelisiniz. Yükledikten sonra gerekli düzenlemeleri simgeler sayesinde yapabilirsiniz. Slayt programları arasında Microsoft şirketinin yapmış olduğu Microsoft PowerPoint Online ilede fotoğraflarınızı en güzel şekilde slyatlarınızı oluşturabilirsiniz.

166 kez indirildi

Benzer Programlar

 • ffDiaporama indir ffDiaporama indir
  İngilizceÜcretsiz39 MB
 • Windows Live Movie Maker Windows Live Movie Maker
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz131 MB
 • ProShow Producer ProShow Producer
  İngilizceÜcretsiz50 MB
 • Photo Story Photo Story
  TürkçeÜcretsiz3.22 MB
 • Microsoft Photo Story HAKKINDA YORUM YAZIN