Gimp indir

Gimp indir

Versiyon/Sürüm2.8.14.27
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu17M
Üreticipelya
İşletim SistemiAndroid 2.3 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi7 Temmuz 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (17M) iOS indir Android indir

GIMP Inkscape Android için Online Fotoğraf Düzenleme Editörü

Gimp indir, Android Türkçe fotoğrafları düzenleme (Photoshop) konusunda sıkıntı yaşayanlara yardımcı bir programdır. Ücretsiz Gimp Fotoğraf düzenleme uygulaması seçeneklerinin birçoğunun pahalı olması, kullanıcılar açısından sıkıntı yaratabilmektedir. Çok fazla para ödemeden dilediğiniz gibi fotoğraf düzenlemek isterseniz Gimp uygulamasını kullanabilirsiniz. Gimp indirdikten hemen sonra ücretsiz şekilde kullanılabilen ve benzerlerinden hiçbir eksiği bulunmayan kaliteli bir uygulamadır.

Gimp Android İndir

Gimp Android cep telefonunuza indirmek isterseniz bunun için yapmanız gereken ilk şey mobil marketinizi ziyaret etmektir. Bugün birçok kişi tarafından indirildiği için hemen her mobil markette yerini alan uygulamalardandır. Bu açıdan bulup indirmeniz birkaç dakikadan uzun sürmeyecektir. Sonrasına aç diyerek uygulamanın içerisine girebilmeniz mümkündür.

Uygulama içerisine girdikten hemen sonra galerinizden bir fotoğraf seçerek düzenlemeye başlayabilirsiniz. Sonrasında onay verip fotoğrafı dilediğiniz herhangi bir platformda kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

Gimp Android Özellikler

Gimp Fotoğraf düzenleme son derece basit bir arayüze sahiptir. Her yaştan kullanıcının sorunsuz şekilde anlayabilmesi, kolaylıkla tercih edebilmesi mümkündür. Bununla beraber kullanıcıların memnun kaldığı bir başka özellik ise özelleştirilebilir olmasıdır. Kişiselleştirdiğiniz zaman uygulamayı daha kolay kullanabildiğinizi fark edersiniz.

Türkçe dil desteğine de sahip olan uygulamada vurgulanan her şeyi kolaylıkla anlayabilirsiniz. Yalnızca Android fotoğraf düzenleme değil çizim yapma özelliği de bulunan bu uygulamada anlaşılır, net yönlendirmelerle istediğiniz çizimi çok daha kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bunlarla beraber cihazda çok fazla yer kaplamaması da uygulamanın bir başka özelliği olarak bilinmektedir.

  Benzer Programlar

 • Fatih Kalem Akıllı Tahta Fatih Kalem Akıllı Tahta
  TürkçeÜcretsiz51.9 MB
 • 3D Logo Maker 3D Logo Maker
  ingilizceDeneme Sürümü42.00 MB
 • Gimp indir HAKKINDA YORUM YAZIN  Gimp indir Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. Anonim dedi ki:

   pis

  2. grafikindir dedi ki:

   Grafikerler Sitesi. Ücretsiz Vektörler, Fotoğraf Arşivi, PSD ve İconlar Bulun!