Microsoft PowerPoint Online

Microsoft PowerPoint Online

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm2010
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu1.67 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi11 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.67 MB)

PowerPoint Office Çevirim İçi Sunum Hazırlama

PowerPoint Online indir, çevrimiçi ve ücretsiz Microsoft PowerPoint yazılımıdır. Tamamen ücretsiz olarak indir yapacağınız uygulama, Microsoft’un tasarladığı PowerPoint’in daha sadeleştirilmiş ve online olarak kullanılabilen halidir.

Programı kullanmaya başlamak için internetinizin olması yeterlidir. Kendinize bir kullanıcı profili oluşturarak işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

PowerPoint Online Özellikleri

PowerPoint Online tamamen ücretsiz olarak indirilebilir ve uygulama içi herhangi bir ücret talep etmez. Çevrimiçi kullanım özelliği sunduğu için sunumlarınızı hazırlarken canlı olarak iş veya okul arkadaşlarınızla paylaşım veya fikir alış verişi yapabilirsiniz.

Bilgisayar üzerinden herhangi bir depolama alanı gerektirmez. Normal bilgisayar üzerinden çalışan PowerPoint’te yaptığınız çoğu işlemi gerçekleştirmenize olanak sağlar. Hem Windows hem de Mac bulunan sistemlerde çalışabilir.

PowerPoint Online Ne İşe Yarar?

PowerPoint Online, çevrimiçi bir şekilde sunum dosyası hazırlamanıza olanak sağlar. Yani program içerisinde ses dosyaları, fotoğraflar ve videolar kullanarak üzerlerine yazı yazabilir, sunum (slayt) oluşturabilir, çeşitli geçiş ve ses efektleri ile süsleyebilirsiniz.

Dosyalarınız için arka plan rengi seçebilir, kendi tasarladığınız çerçeveler ile süsleyebilirsiniz. Üstelik tüm bu işlemleri internet üzerinden yapabilir ve anlık olarak insanlar ile paylaşabilir, fikir danışabilirsiniz.

PowerPoint Online Nasıl Kullanılır?

Çevrimiçi ve ücretsiz Microsoft PowerPoint yazılımı olması nedeniyle Microsoft PowerPoint Online sunum hazırlama programı, direkt olarak internet üzerinden erişim sağlamaktadır. Programa girerek internete bağlı olduğunuz her an kullanmaya başlayabilirsiniz. Kendiniz adına oluşturacağınız Microsoft hesabı ile giriş yaptıktan sonra tasarımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yaptığınız sunumları bilgisayar içerisine kaydeden ve sizin seçeceğiniz bir klasörün içerisine, dilediğiniz isim ile dosya kaydını gerçekleştirmektedir.

    Benzer Programlar

  • Office 2016 64 Bit Office 2016 64 Bit
    TürkçeÜcretsiz7.3 MB
  • Poet Yazı Yazma Poet Yazı Yazma
    ingilizceÜcretsiz1.56 MB