Microsoft PowerPoint Online

Microsoft PowerPoint Online

Versiyon/Sürüm2010
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu1.67 MB
ÜreticiMicrosoft
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi31 Ağustos 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.67 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

PowerPoint Office Çevirim İçi Sunum Hazırlama

PowerPoint Online, çevrimiçi ve ücretsiz Microsoft PowerPoint yazılımıdır. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama, yıllardır kullanımda olan Microsoft’un tasarladığı PowerPoint’in daha sadeleştirilmiş ve online olarak kullanılabilen halidir.

Programı kullanmaya başlamak için internetinizin olması yeterlidir. Kendinize bir kullanıcı profili oluşturarak işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

PowerPoint Online Özellikleri

PowerPoint Online tamamen ücretsiz olarak indirilebilir ve uygulama içi herhangi bir ücret talep etmez. Çevrimiçi kullanım özelliği sunduğu için sunumlarınızı hazırlarken canlı olarak iş veya okul arkadaşlarınızla paylaşım veya fikir alış verişi yapabilirsiniz.

Bilgisayar üzerinden herhangi bir depolama alanı gerektirmez. Normal bilgisayar üzerinden çalışan PowerPoint’te yaptığınız çoğu işlemi gerçekleştirmenize olanak sağlar. Hem Windows hem de Mac bulunan sistemlerde çalışabilir.

PowerPoint Online Ne İşe Yarar?

PowerPoint Online, çevrimiçi bir şekilde sunum dosyası hazırlamanıza olanak sağlar. Yani program içerisinde ses dosyaları, fotoğraflar ve videolar kullanarak üzerlerine yazı yazabilir, sunum (slayt) oluşturabilir, çeşitli geçiş ve ses efektleri ile süsleyebilirsiniz.

Dosyalarınız için arka plan rengi seçebilir, kendi tasarladığınız çerçeveler ile süsleyebilirsiniz. Üstelik tüm bu işlemleri internet üzerinden yapabilir ve anlık olarak insanlar ile paylaşabilir, fikir danışabilirsiniz.

PowerPoint Online Nasıl Kullanılır?

Çevrimiçi ve ücretsiz Microsoft PowerPoint yazılımı olması nedeniyle Microsoft PowerPoint Online sunum hazırlama programı, direkt olarak internet üzerinden erişim sağlamaktadır. Programa girerek internete bağlı olduğunuz her an kullanmaya başlayabilirsiniz. Kendiniz adına oluşturacağınız Microsoft hesabı ile giriş yaptıktan sonra tasarımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yaptığınız sunumları bilgisayar içerisine kaydeden ve sizin seçeceğiniz bir klasörün içerisine, dilediğiniz isim ile dosya kaydını gerçekleştirmektedir.

749 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Excel Viewer 2003 Excel Viewer 2003
  trÜcretsiz51.1 MB
 • Excel Online Excel Online
  trÜcretsiz1.41 MB
 • DemirSoft Hesap Makinesi DemirSoft Hesap Makinesi
  enÜcretsiz34.75 KB
 • Ön Muhasebe Takip Ön Muhasebe Takip
  TürkçeÜcretsiz22 MB
 • Microsoft PowerPoint Online HAKKINDA YORUM YAZIN