Cinepaint

Cinepaint

Versiyon/Sürüm0.24
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu4.17 MB
ÜreticiThe CinePaint Project
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi7 Temmuz 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (4.17 MB)

Resim Video Düzenleme Programı

Cinepaint indir, Windows bilgisayarlada pratik kolay profesyonel bir şekilde video ve resimleri  düzenlemeye yarayan güzelücretsiz bir programdır. Cinepaint Windows işletim sistemine sahip cihazlar için tasarlanmış başarılı programlardan bir tanesidir. Masaüstü bilgisayarlarda kullanılabildiği gibi laptoplarda da gönül rahatlığıyla kullanılabilmektedir.

Temel mantığı fotoğraf düzenleme olan Cinepaint programı, kullanışlı ve oldukça pratik bir programdır. Birçok profesyonel fotoğrafçının favori programları arasında yer aldığı bilinmektedir. Bu açıdan tavsiye edildiği ve kullanıcılarından olumlu puanlar aldığı görülmektedir. Fotoğraf ve video düzenleme programına ihtiyacınız olduğunda tercih edebileceğiniz kalitede bir programdır.

Cinepaint Nedir?

Fotoğraf ve video düzenleme programı olarak tanımlanan Cinepaint, kullanıcılarının işini büyük oranda kolaylaştıran bir programdır. Yalnızca fotoğraf değil aynı zamanda video düzenleme işleminde de bir hayli başarılıdır. Programın birçok filmin sahne düzenlemesinde kullanıldığı bilinmektedir.

Kolay kullanımı sayesinde fotoğraflarınızı birkaç dakika içinde düzenleme fırsatı elde edebilirsiniz. Adım adım veyahut kare kare düzenleme şansı tanıyan program bu özelliği ile ciddi kazanım sağlamaktadır.

Cinepaint Özellikleri

Fotoğrafları ya da videoları düzenleme işleminin saatler almasını istemiyorsanız pratik ve kullanışlı bir düzenleme programı tercih etmelisiniz. Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz, kullanırken birçok seçeneği ile ufkunuzu açabilecek Cinepaint bunun için idealdir.

Önerilen programlar listesinde ilk sıralarda yer alan Cinepaint programı, kullanıcı dostu bir programdır. Sade menüsü ile kullanan kişiyi yönlendirmekte ve anlaşılması için son derece basit içerikten oluşmaktadır. Kurmak da kullanmak da hemen her yaştan kullanıcı için basittir. Tamamıyla ücretsiz olan bu program sayesinde fotoğraflarınızı da videolarınızı dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Gimp indir Gimp indir
    TürkçeÜcretsiz17M
  • Fatih Kalem Akıllı Tahta Fatih Kalem Akıllı Tahta
    TürkçeÜcretsiz51.9 MB
  • Cinepaint HAKKINDA YORUM YAZIN