Fatih Kalem Akıllı Tahta

Fatih Kalem Akıllı Tahta

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu51.9 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi4 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (51.9 MB)

Fatih Kalem Ücretsiz En İyi Pc Akıllı Tahta Programı

Fatih Kalem indir, Eğitimhane ve EBA’nın geliştirmiş olduğu bilgisayar (PC) için ücretsiz indirip etkileşimli (akıllı) tahtalarda kullanabileceğiniz programdır.

Fatih Kalem akıllı tahta programını indirerek Pc’nizde Fatih projesi etkileşimli (akıllı) tahtalarında kullanılmak üzere tasarlanan hızlı ve pratik bir kullanıma sahip akıllı tahta programıdır.

Öğretmenlerin en verimli şekilde çalışabilmeleri adına EBA Fatih Kalem programı ile eğitimcilarn ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilirler. Sadece ve kullanımı anlaşılır olan Fatih Kalem Pc programını eğitim almadan tüm kullanıcılar kullanabilirler.

Fatih Kalem akıllı tahta programını Windows bilgisayar ekranı üzerine şeffaf bir katman ekleyerek ekran üzerinde her yer yazmanıza ve her türlü görüntü üzerinde işlem yapabilmenize imkan tanımaktadır. PDF formatında olan ders kitaplarında soru çözerken, resimler üzerinde değişiklik yaparken ve internet sitelerindeki (web sayfalarındaki) bilgileri vurgularken ve çeşitli uygulamalar üzerinde Fatih Kalem programını kullanabilirsiniz.

Tam 26 renkte 6 boyda 3 tip ve 4 boy silgi ile ders anlatımını kolay ve görsel bir hale dönüştüren Fatih Kalem programı ile ekran üzerinde rahat hareket etmenize izin vermektedir. Tahtanın her köşesinde olursanız olun alt köşelerdeki oklar yardımıyla bulunduğunuz köşeye getirmenize imkan tanımaktadır. Fatih Kalem Pc programının EBA eğitimhane tarafından tasarlanmasıyla gelişmiş çoklu dokunuş özellikleride bulunmaktadır. Bu sayesde iki parmağınızı çekere kalem rengini hızlıca değiştirebilir ve silgiyi aktif hale getirebilirsiniz.

Eğitimhane tarafından geliştirilen akıllı tahta programı Fatih Kalem’i ücretsiz indirip etkileşimli Fatih projesi dahilinde olan akıllı tahtalarda kullanabilirsiniz.

  Benzer Programlar

 • Gimp indir Gimp indir
  TürkçeÜcretsiz17M
 • Ashampoo Photo Optimizer Ashampoo Photo Optimizer
  TürkçeÜcretsiz97.63M
 • Fatih Kalem Akıllı Tahta HAKKINDA YORUM YAZIN  Fatih Kalem Akıllı Tahta Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. Anonim dedi ki:

   güvenlimi

  2. ayşe dedi ki:

   Fatih Kalem Akıllı Tahta güzel faydalı bir uygulama

  3. İsimsiz dedi ki:

   Bende indirmeye çalışıyorum ama
   İndirmiyor hep ağ bekleniyor yazıyor Ama ben fatih kalemi çok seviyorum 100 puan

   • admin dedi ki:

    Link sağlam ve indir butonuna bastıktan sonra indirme işlemi gerçekleşiyor. Tekrar deneyin isterseniz.

  4. Anonim dedi ki:

   hiç beğenmedim ya bu ne

  5. Anonim dedi ki:

   çok güzel bir uygulama çok beğendim

  6. Anonim dedi ki:

   çh90

  7. isimsiz dedi ki:

   lan fatih kalemi indiremedimki beğeniyim geçen sene indirdim silinmiş şimdi de indirilmiyo. Biri bana yardım etsin:) 🙂 🙂 🙂 🙂