Microsoft Outlook iphone

Microsoft Outlook iphone

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu22.50 MB
Üretici
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi9 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir

Microsoft Outlook Mail Uygulaması

Microsoft Outlook iphone uygulaması, cep telefonundan mail kontrolü yapması gereken kişiler için en ideal uygulamalardan biridir. Outlook detaylarınızı pratik şekilde gözden geçirmek isterseniz Microsoft Outlook uygulamasını cihazınızda muhakkak bulundurmalısınız. Birkaç dakika içinde indirdiğiniz uygulama işlemlerinizi ve maillerinizi düzene sokma konusunda çok büyük yardımcı olacaktır.

Tamamıyla ücretsiz şekilde kullanıma sunulan uygulamanın, başarılı bir arayüz ile kullanıcı karşısına çıktığı görülmektedir. Bu arayüz sayesinde günün herhangi bir anında işlerle meşgulken dahi sistemi çözebilir, kolayca anlayabilirsiniz.

Microsoft Outlook Özellikleri

Bir çeşit iphone mail uygulaması olarak kabul edilen Microsoft Outlook; Outlook, Office365, Gmail, iCloud ve Exchange, Yahoo Mail hesaplarını desteklemektedir. Bu hesaplar üzerinden mail kontrollerini sağlama alışkanlığı olan herkes, Microsoft Outlook uygulamasını kullanabilmektedir.

ios mail uygulamasını cep telefonunuza indirebilmeniz için cihazınızın ios işletim sistemine sahip olması gerekmektedir. Uygulama ıphone ve ıpad kullanıcılarının kolaylıkla uyum sağlayabileceği şekilde tasarlanmıştır. Bu bakımdan sorun yaşamadan kolaylıkla kullanmaya başlamanız mümkündür.

En önemli mailleri öne çıkarma, randevu ve toplantı bildirimleri ayarlama gibi pek çok avantajıyla uygulamayı cihazınızda bulundurabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Apple News Apple News
    İngilizceÜcretsiz1.3 MB
  • MobilDeniz iphone MobilDeniz iphone
    TürkçeÜcretsiz67M