Microsoft Outlook iphone

Microsoft Outlook iphone

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu22.50 MB
ÜreticiMicrosoft
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi1 ay önce
Güncelleme Tarihi9 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (22.50 MB) iOS indir

Microsoft Outlook Mail Uygulaması

Microsoft Outlook iphone uygulaması, cep telefonundan mail kontrolü yapması gereken kişiler için en ideal uygulamalardan biridir. Outlook detaylarınızı pratik şekilde gözden geçirmek isterseniz Microsoft Outlook uygulamasını cihazınızda muhakkak bulundurmalısınız. Birkaç dakika içinde indirdiğiniz uygulama işlemlerinizi ve maillerinizi düzene sokma konusunda çok büyük yardımcı olacaktır.

Tamamıyla ücretsiz şekilde kullanıma sunulan uygulamanın, başarılı bir arayüz ile kullanıcı karşısına çıktığı görülmektedir. Bu arayüz sayesinde günün herhangi bir anında işlerle meşgulken dahi sistemi çözebilir, kolayca anlayabilirsiniz.

Microsoft Outlook Özellikleri

Bir çeşit iphone mail uygulaması olarak kabul edilen Microsoft Outlook; Outlook, Office365, Gmail, iCloud ve Exchange, Yahoo Mail hesaplarını desteklemektedir. Bu hesaplar üzerinden mail kontrollerini sağlama alışkanlığı olan herkes, Microsoft Outlook uygulamasını kullanabilmektedir.

ios mail uygulamasını cep telefonunuza indirebilmeniz için cihazınızın ios işletim sistemine sahip olması gerekmektedir. Uygulama ıphone ve ıpad kullanıcılarının kolaylıkla uyum sağlayabileceği şekilde tasarlanmıştır. Bu bakımdan sorun yaşamadan kolaylıkla kullanmaya başlamanız mümkündür.

En önemli mailleri öne çıkarma, randevu ve toplantı bildirimleri ayarlama gibi pek çok avantajıyla uygulamayı cihazınızda bulundurabilirsiniz.

12 kez indirildi

Benzer Programlar

 • JetFix iphone JetFix iphone
  ingilizceÜcretsiz82.40 MB
 • FinansCepte FinansCepte
  TürkçeÜcretsiz10.70 MB
 • Yandex Navigasyon iphone Yandex Navigasyon iphone
  TürkçeÜcretsiz12.90 MB
 • Kariyer.net iphone Kariyer.net iphone
  TürkçeÜcretsiz6.50 MB
 • Microsoft Outlook iphone HAKKINDA YORUM YAZIN