MediaCoder

MediaCoder

Versiyon/Sürüm0.8.41 Build 5810
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-ingilizce
Dosya Boyutu11.27 MB
ÜreticiStanley Huang
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (11.27 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

MediaCoder Video Düzenleme Dönüştürme Programı

Bilgisayarınızda bulunan videoları istediğiniz video formatına ücretsiz MediaCoder dönüştürme programıdır. Windows işletim sistemiyle uyumlu çalışan program ile tüm videoları HD kalitede çevirme yapabilirsiniz.

Desteklediği Video Formatları

Video formatı dönüştürme programı MediaCoder ile sadece videoları başka video dosyalarına çevirme aktivitesinin yanı sıra sıkıştırma desteğide bulunuyor. Huffyuv, MJPEG, DivX, Theora, Dirac, H.263, H.264/AVC, H.265/HEVC, RealVideo, Windows Media Video, VP8/VP9, MPEG 1/2/4, Flash Video, XviD gibi sıkıştırıcılarla uyumlu çalışır.

Video ve ses formatlarına dönüştürme uzantıları ise Quicktime/MOV, PMP, RealMedia, OGM, MP4, WebM, F4V, FLV, Matroska, AVI, ASF, MTS/M2TS/AVCHD, MPEG-PS, MPEG-TS uzantıya sahip olan video görüntüleri ve sesleri profesyonelce hiç bir bozulmaya uğramadan değiştirebilir.

Stream Yayınlarını Dönüştürme

Program müzik ve video dönüştürme işleminin yanı sıra stream yayın dosyalarını da dönüştürebilmektedir. MediaCoder SVCD, CD, CUESheet, Bluray, DVD, VCD gibi disklerinizde yer alan şarkı ve video dosyalarını da düzenleyebilirsiniz. MediaCoder video dönüştürücü ile düzenlediğiniz dosyaları HTTP, FTP, RTSP, UDP sunucularına atarakda kayıt yapma seçeneğii sunmaktadır. Türkçe dil desteği sayesinde daha kolay kullanabilirsiniz.

Programın Ekran Görüntüsü

264 kez indirildi

Benzer Programlar

 • KeepSubs KeepSubs
  TürkçeÜcretsiz
 • Corel VideoStudio Pro Corel VideoStudio Pro
  İngilizceÜcretsiz820 MB
 • Youtube Movie Maker Youtube Movie Maker
  İngilizceÜcretsiz47 MB
 • Boilsoft Video Splitter Boilsoft Video Splitter
  İngilizceÜcretsiz11 MB
 • MediaCoder HAKKINDA YORUM YAZIN